Na Slovensko prichádzajú reklamy s rúškami. Kofola zverejnila prvú z nich a vyzýva ľudí, aby si schovali pusu pod rúško

Aktuálna situácia núti podnikateľov k viacerým zmenám pri výrobe produktov, zamestnávaní ľudí, ale aj pri marketingu. Na Slovensku sa dnes objavil prvý reklamný spot, v ktorom mali účinkujúci rúška. Spoločnosť Kofola reklamu zverejnila už pred pár týždňami, no v týchto dňoch ju upravila do aktuálnejšej verzie. Pôvodné reklamy niesli názov „Veľká láska rohy prenáša“ a  „Schovaj pusu pod rúško.“ Reklamy boli pretvorené na karanténne verzie, čo znemená, že všetci z ľudí, ale aj zo zvierat majú v reklame rúško. O predstavení prvej reklamy s rúškami na slovenskom aj českom trhu infomoval web Marketing&Media.

Novú verziu reklamy vytvoril Jakub Horák s agentúrou WMC Grey. Okrem digitálneho pridania rúšok sa v reklame zmenil aj pôvodný slogan Keď ju miluješ, nie je čo riešiť na „Schovaj pusu pod rúško“

Reklama s rúškami:

Kofola – Schovaj pusu pod rúško, SK

Schovaj pusu pod rúško, aby si okolo seba šíril len lásku. Náš nový spot ide #zlasky príkladom.

Pôvodná reklama:

Kofola – Veľká láska rohy prenáša, SK

Keď sa dvaja milujú, cestu k sebe si vždy nájdu. To vieme všetci a odteraz aj ostražitý poľovník. Veľká láska totiž rohy prenáša.

Reklama bola vytvorená počas jarnej kampane #zlasky, počas ktorej spoločnosť pomáha zdravotníkom, ale aj seniorom. Práve im spoločnosť každý deň daruje niekoľko stoviek nápojov značky Kofola. Spoločnosť sa taktiež kvôli koronavírusu rozhodla s pozastavením sudového a fľaškového predaja ich nápoja.

Zdroj: refresher.sk