Nahradí drahé masáže. Masérka ukázala ako sa okamžite zbaviť bolesti chrbta len za 6 minút!

Máte pocit, že nič iné, ako drahá masáž, vám neodstráni nepríjemnú bolesť a napätie v medzilopatkovej oblasti? Práve táto časť svalov, v ktorej sa vyskytujú kŕče, je vystavovaná neustálemu noseniu ťažkých vecí, dlhodobému sedeniu za počítačom či častému telefonovaniu.

массаж спины и шеи

массаж спины и шеи

массаж спины и шеи

массаж спины и шеи

Ponúkame vám jeden účinný spôsob, ako sa zbaviť bolesti krku a bolesti hlavy, rovnako ako aj všetkých kŕčov, ktoré sa vyskytujú vo svaloch.

массаж спины и шеи

массаж спины и шеи

массаж спины и шеи

массаж спины и шеи

массаж спины и шеи

Pozrite sa, ako môžete odstrániť bolesť v krku a chrbte za necelých 6 minút. Dobrou správou je, že pre tento efektívny postup si nemusíte kupovať žiadne špeciálne vybavenie ani navštíviť drahé masérske centrá. Tenisová loptička a rovná stena – všetko, čo potrebujete pre dlho očakávanú úľavu od bolesti!

Ak chcete dosiahnuť trvalý pozitívny účinok, vykonávajte tento uvoľňovací komplex cvikov čo najpravidelnejšie. Kontraindikáciou môže byť len zvýšená telesná teplota alebo stav tela, pri ktorom je vylúčená akákoľvek námaha.

Stop al dolore cervicale in 6 minuti

Sequenza per il collo, contro la cervicale infiammata, con l’aiuto di una pallina da tennis ed alcuni esercizi di stretching. ▶▶▶ Iscriviti e sarai sempre in…

Priatelia budú nesmierne šťastní, ak s nimi budete zdieľať tento článok!