Slepá a hluchá fenka mala šok vždy, keď ju niekto prebudil. Jej majiteľ však prišiel na spôsob, aký jej neubližuje

Štvornohí miláčikovia sú súčasťou nejednej rodiny. O to viac oceňujú ich prítomnosť osamelí ľudia, ktorým nahrádzajú medziľudský kontakt najmä v týchto dňoch, kedy sú mnohí odrezaní od rodinných príslušníkov či známych. Pozrite sa na krásnu sučku austrálskeho ovčiaka Plum, ktorá trpí vrodeným zdravotným postihnutím. Okrem toho je slepá a hluchá a tak je starostlivosť o ňu omnoho náročnejšia ako starostlivosť o bezproblémových psíkov. Majiteľ Aiden Michael Mann si ju adoptoval pred niekoľkými mesiacmi, no ich cesta bola naozaj komplikovaná. Počas každého jedného prebúdzania sa sučka nesmierne zľakla a tak sa Aiden musel naučiť prebúdzať ju veľmi nežne, pretože každý jeden nečakaný dotyk bol pre ňu šokom. 

I just want to thank everyone who helped me get this sweet girl well and home. The past few days have been super rough but our sweet girl pulled through. She did eat a little tonight and has been doing a lot of resting with much needed daddy cuddles. I can’t even begin to express how happy I am to have her back home and in my arms. So thank you again to everyone!!

1,287 Likes, 38 Comments – Lola and Plum (@lola_plum365) on Instagram: „I just want to thank everyone who helped me get this sweet girl well and home. The past few days…“

Postupne však prišli na spôsob, ktorý netrá srdce majiteľovi a nespôsobuje nepríjemný šok samotnej sučke. Aiden prišiel na to, že jemné fúknutie do jej tváre ju prebudí, no nespôsobí jej ani ten najmenší šok. Psík po prebudení vstane a vždy vie, že nablízku je jej majiteľ, ktorý ju následne zavalí hromadou lásky silným objatím. Ich spoločné video má viac ako 54 miliónov videní.

❤️🐶❤️

146.3k Likes, 6,954 Comments – Aiden Michael Mann 🏳️‍🌈 (@aiden_m365) on Instagram: „❤️🐶❤️“

Zdroj: funradio.sk