Tieto dvojičky s krásnym hlasom prekvapili porotcov Superstar

Superstar, známa spevácka šou, ide na televíznych obrazovkách aj napriek tomu, že väčšina televízií prerušila vysielanie premiérových seriálov, či iných relácií. Ôsma epizódy Superstar prekvapila mnohých divákov a samozrejme aj porotcov. Všetkým vyrazili dych tieto dvojičky!

Najnovší diel bol odvysielaný minulú nedeľu na Markíze a na Nove. Aj napriek tomu, že sa tam predstavilo mnoho spevákov s obrovským talentom, diváci si zrejme najviac zapamätajú dvojičky Štepána a Luboša Mrázových. Bratia sa do súťaže prihlásili samostatne, nebojovali o postup spolu. Jeden z bratov prezradil: “Prišli sme sem spoločne, ako na tento svet, tak i sem. Takže ja si myslím, že keď budem mať po boku brata a ty budeš mať po boku mňa, nemáme sa čoho báť.“

Dvoji okúzlila divákov a porotcov hned‘ po tom, čo prišli na pódium. Štepán svoj hlas predviedol počas spevu skladby Chci zas v tobě spát od kapely Lucie. Jeho brat Luboš si zaspieval singel plný emócií Hallelujah. Dvojičky majú len 23 rokov, no ich hlas zneje ako keby spievali dlhé roky. Porota ich po samostnaných vystúpeniach poprosila, aby zaspievali aj nejakú spoločnú skladbu. Bratia sa rozhodli pre skladbu, ktorú nikto z porotcov nepoznal, no bratia ju veľmi dobre poznajú a v budúcnosti s ňou chcú uspávať vlastné deti.

Ich bravúrne vystúpenie si môžete pozrieť tu:

Bratři Štepán & Luboš Mrázovi – Úspávanka Superstar 2020

No Description

Zdroj: hitky.sk