Za ponúkanie sexuálnych služieb bez rúška jej hrozí pokuta až 700€!

Aj v susednom Česku platia veľmi prísne opatrenia týkajúce sa zamedzenia šírenia koronavírusu. Nosenie rúška či iného prekrytia úst a nosa je povinná. No mnoho obyvateľov o tomto nariadení netuší alebo ho nerešpektuje. Polícia pri kontrole v priemyselnej zóne natrafila na porušenie tohto nariadenia.

 

Pri kontrole mestskej polície v priemyselnej zóne v Předlicích (Ústí nad Labem) sa im podarilo odhaliť 4 dopravné priestupky. No podaril sa im aj jeden zaujímavý objav pri vybavovaní jedného z priestupkov. Okolo odstavených kamiónov sa ponievierala žena bez rúška či akejkoľvek inej ochrane horných dýchacích ciest a ponúkala vodičom sexuálne služby.

 

Police, Officers, Security, Law, Enforcement, Uniform

Zdroj: pixabay.com

 

„Vzhľadom k tomu, že dotyčná nemala zakryté ústa a nos rúškom alebo iným vhodným spôsobom, bol jej priestupok zadokumentovaný a tiež predaný príslušnej priestupkovej komisii. Samotnú ženu potom strážnici po riadnom poučení z miesta vykázali,“ znela informácia o incidente na stránkach mestskej polície. Žene navyše hrozí aj pokuta vo výške 20 000 českých korún (cca 727€).

 

 Na rozdiel od Česka, v USA (presnejšie v meste New York) bolo sexuálnym pracovníkom odporučené ako ponúkať svoje služby počas pandémie. Tí by mali svoje služby presunuť online a to teda do chatovacích miestností alebo ponúkať sex cez webkameru. Takto neprídu do priameho kontaktu s potencionálne nakazenými zákazníkmi.

 

Girl, Dance, Personal, Disco, Nightclub, Arrow, Note

Zdroj: pixabay.com

zdrj:refresher.sk