Žena nosí rúško s mužskými pohlavnými údmi. Tvrdí, že ak ich rozpoznáte, ste príliš blízko a mali by ste odstúpiť

S kreatívnymi rúškami sa to na svete len tak hemží. Mnoho ľudí si vyrobilo doma vtipné rúška, ktoré okrem ochrannej funkcie dokážu rozosmiať všetkych navôkol. Mindy Vincent, pochádzajúca z amerického štátu Utah, stojí na čele organizácie Utah Harm Reduction Coalition, ktorá je zameraná na pomoc závislým. Pracuje aj ako sociálna pracovníčka, dodržiavajúca všetky ochranné odporúčania, ktoré si aktuálna svetová situácia vyžaduje. Jednou z foriem ochrany je aj dodržiavanie dostatočnej vzdialenosti, na čo upozorňuje aj nosením nezvyčajného rúška. 

V momente, ked‘ si Mindy objednávala rúška, napadlo jej, ako spojiť potrebné s užitočným. Vymyslela skvelú stratégiu, ktorú jej rúška s mužskými pohlavnými údmi poskytujú. Mindy zároveň podotkla, že takéto rúška mali najkratšiu dodaciu lehotu a tak bolo rozhodnuté. Po tom, čo jej rúška dorazili, neváhala, a vzala si ich na nákup. Navštívila viacero obchodných domov ako Petco či Walmart, kde ju mnoho ľudí zastavovalo s povzbudzujúcimi slovami za jej odvahu. Našli sa však aj takí, ktorí boli kresbami na rúšku pohoršení. Pre túto skupinu ľudí má však skvelú odpoveď. Každý, kto je pri Mindy tak blízko, že dokáže rozoznať penisy na jej rúšku, by mal odstúpiť, pretože nedodržiava bezpečnú vzdialenosť.

Security Check Required

No Description

Po jej skúsenostiach sa rozhodla predávať podobné rúška s cieľom vyzbierania peňažných prostriedkov pre neziskovú organizáciu, zameranú na pomoc ľuďom zo sociálne znevýhodneného prostredia. Mindy predáva penisové rúška za 20 dolárov a z predaja nemá ani cent.

Zdroj: refresher.sk