20 ročný opitý Slovák havaroval s autom. Po nehode prezradil: „Vypil som veľa, veľa, veľa.“

Televízia Markíza informovala o prípade 20 ročného mladíka z obce Plášťovce, ktorý si pol vplyvom alkoholu rozbil svoje auto značky Audi na plynovej prípojke. Podľa všetkého už jednu nehodu pod vplyvom alkoholu spôsobil pred rokom, kedy skončil v plote. Náraz do plynovej prípojky vystrašil množstvo obyvateľov dediny.

Mladíkovi v dychu namerali viac ako dve promile alkoholu. Zdroj: TV Markíza

Viacerí z nich sa krátko po nehode rozhodli zachrániť vodiča, no po zistení, kto auto šoféroval, neboli vôbec prekvapení. Podľa domácich patrí 20 roční mladík medzi pravidelných šoférov, ktorí sa neboja sadnúť za volant ani pod vplyvom alkoholu.

 

Mladík bol po nehode zadržaný políciou a obyvatelia jeho dediny veria, že podobná situácia sa už nebude opakovať, pretože nabudúce to nemusí skončiť len rozbitým plynovým stĺpom. Mladík sa nezdráhal prezradiť podobnosti o nehode redaktorovi TV Markíza Karolovi Mindákovi: „Veľa, veľa, veľa som vypil… Čo som všetko vypil? To nechcite vedieť.“ Redaktor sa ho taktiež opýtal na drogy, ktoré však poprel, no potvrdil, že v minuloste si ich dal. Rozhovor ukončil slovami: „Ale nevypočúvajte ma teraz, veď nemáte na to dôvod.“

Zdroj: tvnoviny.sk