Aneta Paríšková prezradila detaily o prvých príznakoch rakoviny

Aneta Parišková, známa slovenská moderátorka, pred pár dňami prezradila zdrvujúcu správu, v ktorej vyšla s pravdou von. Diagnostikovaná jej bola vážna diagnóza – rakovina. Aneta sa však nevzdáva a nebojácne tvrdí, že rakovinu mieni poraziť.

Sympatická moderátorka sa verejnsti priznala 5. mája, kedy zverejnila forografiu z nemocničnej izby. Na fotografii bola v momente, kedy dostala prvú chemoterapiu. O pár dní pridala fotografiu svojho manžela, ktorý ju prišiel pozdraviť pred nemocničné okno. Manžel priletel až z USA, kde pracuje. Aj napriek tomu, že si prežila naozaj zdrvujúce chvíle, Aneta bez váhania opísala detaily prvých príznakov toho, že sa ňou niečo deje. Okrem opisu zverejnila fotografiu svojho krku, kde je zreteľne vidieť navretú cievu. Ako sama napísala, jej otec ju okamžite po zhliadnutí fotografie poslal do nemocnice, pretože vedel, že to je naozaj vážne.

 

Prvé kolo chemoterapie mám za sebou😀 Pred tým ďalším ma dnes pustili domov. Rovno z NOÚ som sa však zastavila pri nemocnici v Ružinove, aby som zatlieskala tamojším lekárom a celému personálu👏🏻 Ďakujem, že nepodcenili moj stav a nedovolili mi odísť, kým na CT nezistili, že mi cievy a hlavne hornú dutú žilu netlačí zrazenina, ale nádor.

Spolu s ostatnými pacientami som na centrálnom príjme trpezlivo presedela dlhé hodiny, ale dozvedela som sa diagnózu. Už o pár hodín ma MUDr. Janík operoval, aby vzorka nádoru rýchlo putovala na histológiu. Dakujem vám všetkým❤️❤️❤️

https://www.instagram.com/p/B_-K3O3ncOG/

 

Aneta fanúšikov na sociálnej sieti varuje slovami: Navretá cieva na krku, niekoľkotýždňové strašné svrbenie celého tela, tlak na hrudi a v hlave, pocit škrtenia a únava. To všetko som pripisovala len extrémnemu stresu, ktorý nám priniesli tieto čudné koronačasy. Nemala som horúčky, ani žiadne hrčky či zvačšené uzliny, ten môj lymfóm si rýchlo a zákerne narástol za hrudnou kosťou. Je ich veľa druhov. Ten môj sviniar sa volá B-NHL v. s. typu DLBCL – Primárny mediastinálny lymfóm. Dávajte na seba pozor a buďte zdraví.”

 

Táto fotka nie je pekná ani veselá a predsa si ju zrejme zarámujem, lebo mi asi zachránila život😀 Keď ju v noci zbadal moj otec, zavolal mi z Košíc, aby som si okamžite zavolala záchranku, lebo mi ide o život… Ďakujem ti, ocko❤️😘 Navretá cieva na krku, niekoľkotýždňové strašné svrbenie celého tela, tlak na hrudi a v hlave, pocit škrtenia a únava.

To všetko som pripisovala len extrémnemu stresu, ktorý nám priniesli tieto čudné koronačasy😒 Nemala som horúčky, ani žiadne hrčky, či zvačšené uzliny, ten moj lymfóm si rýchlo a zákerne narástol za hrudnou kosťou😠 Je ich veľa druhov. Ten moj sviniar sa volá B-NHL v. s. typu DLBCL – Primárny mediastinálny lymfóm. Dávajte na seba pozor a buďte zdraví❤️🍀😘

 

https://www.instagram.com/p/B_-Oh49HOj6/

Zdroj: Instagram Aneta Paríšková

Zdroj: hitky.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Aneta Paríšková prezradila detaily o prvých príznakoch rakoviny”