Bizardná krádež v Kútoch. V obci zmizlo 400 kilogramov jahôd

 

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave na sociálnej sieti zverejnilo prípad, v ktorom sa zaoberajú zmiznutím 400 kilogramov jahôd. Krádež sa udiala vo štvrtok v noci v obci Kúty a podľa všetkého boli jahody vyzbierané ručne počas jednej noci.

Polícia na sociálnje sieti zverejnila: „Z fóliovníkov pestovateľskej spoločnosti Kúty zmizli jahody tesne pred spustením oficiálneho samozberu. Jahody naložili do 50 plastových bedničiek a spolu s jahodami zmizli aj vozíky na zber a prepravu.“ Firma, ktorá sa dlhodobo zaoberá pestovaním jahôd odhaduje, že páchatelia im spôsobili celkové škody v hodnote vyše 3700 eur.

Polícia na záver dodala: „Ak ste si všimli pohyb podozrivých osôb, prípadne viete o niekom, kto ponúka jahody na predaj za výhodnú cenu, dajte nám vedieť. Môžu byť kradnuté.“

#erdbeeren #truskawki#zbieranie#zbieranietruskawek #pflücken #feld#nrw#bergischesland #bergischborn #land#nature#pole#photooftheday #happy#relax#crocs #strawberry #strawberry #fragole🍓 #fragole #fragola

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

Zdroj: aktuality.sk