Čašníka, ktorý pracoval pre všetkých slovenských premiérov, obsluhoval sám Igor Matovič!

Jeden z najvyššie postavených čašníkov na Slovensku si vyslúžil obrovský prejav ľudskosti v momente, kedy ho obslúžil sám aktuálny premiér Igor Matovič. Dnes už starší čašník, obsluhoval dlhých 30 rokov všetkých slovenských premiérov. Video, kde mu premiér donesie kávu natočil Boris Kollár.

Video vzniklo vo večerných hodinách po koaličnej rade. Čašník je zamestnaný v kancelárii predsedu vlády už tridsať rokov, počas ktorých doniesol nespočetne veľa káv všetkým slovenským premiérom. Boris Kollár, predseda parlamentu a líder politickej strany Sme Rodina, zverejnil video, v ktorom dlhoročný čašník kancelárie predsedu vlády priznáva, že doniesol už stovky káv, no nikdy mu ju nepriniesol žiaden premiér. Práve na tomto videu je zachytený moment, kedy dostal kávu od premiéra prvykrát on. 

Na videu je zreteľne vidieť, že Igor Matovič netuší, že Kollár tento moment natáča. Je vidieť, ako sa následne prekvapene pozrie do kamery ked‘ zístí, že táto historická chvíľa, kedy dostal čašník kávu od premiéra bude navždy zvečnená.

Igor Matovič nezabudol vysvetliť dôvod, prečo nemá aj počas uvoľnenej atmosféry v kancelárii premiéra po rokovaní koalície, na tvári rúško. Matovič prezradil:  „Keď necháte Borisa chvíľu bez dozoru …a on natočí niečo, čo malo byť skryté,) … a keď sú pre vás rúška v tom videjku to naj, tak vedzte, že káva sa cez ne dosť blbo pije.“ 

https://www.facebook.com/100002255773652/videos/3007957675956062/

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Čašníka, ktorý pracoval pre všetkých slovenských premiérov, obsluhoval sám Igor Matovič!”