Holandská kvetinová farma vytvorila srdečný odkaz pre všetkých turistov, ktorí museli zrušiť svoje cestovateľské plány

Každý rok, keď tulipány dosiahnu svoj vrchol rozkvetu, im poľnohospodári v Holandsku odstránia ich farebné hlavičky. Tým, že to urobia, odkloní sa energia kvetov späť do cibuliek, aby si udržala silu na budúcu sezónu.

V tomto roku sa jedna kvetinová farma rozhodla využiť tento spôsob na vyslanie srdečného odkazu.

Dutch Daffodils, rodinná farma v holandskom Noordwijkerhoute, je čase koronavírusu zatvorená. Ide o jednu z nespočetných turistických atrakcií na celom svete, ktoré sa zatvorili kvôli rozšíreniu koronavírusu. Majitelia Rik a Ilse Penningsovi však chceli dať ľuďom vedieť, že sa už nemôžu dočkať na privítanie návštevníkov.

V spolupráci s cestovnou spoločnosťou Tulips in Holland sa farmári z tejto rodinnej firmy rozhodli odstrániť hlavičky z bielych tulipánov, aby prostredníctvom stopiek povedali: „Uvidíme sa budúci rok“. Vyrezali tiež obrovské srdce v časti červených tulipánov.

https://www.facebook.com/dutchdaffodils/photos/a.580130588801049/1553026681511430/?type=3&theater

Dokončenie celého 44 metrového projektu trvalo päť ľudí a päť hodín, prezradila majiteľka Nienke Ringersma.

Fotografiu z lietadla uverejnili na svojej fejsbukovej stránke, ako prejav pocty tým, ktorí museli zrušiť svoje cestovné plány.

Takto znie celý príspevok

„Vzhľadom na Covid-19 sa zmenili všetky cestovateľské plány. Mnohí z vás plánovali cestovať do Holandska, aby videli rozkvitnuté kvetinové polia. Tento rok to bohužiaľ nie je možné.

„Tento týždeň sa rodina Dutch Daffodils a rodina Tulips of Holland spojili, aby vytvorili niečo pre všetkých ľudí, ktorí mali cestovať do Holandska. Možno vám chýba Holandsko, ale vy nám tiež chýbate!

Túto nedeľu sme strávili s našimi rodinami v poli, aby sme pre vás vytvorili niečo špeciálne. Toto je pre vás!

Dúfame, že tým aspoň trochu rozjasníme váš deň, a dúfame, že sa s vami stretneme budúci rok! Posielame Vám Veľa lásky! ❤

Dutch Daffodils a Tulips in Holland“

flóra, kvet ovocného stromu, kvetyPexels

Mnohých ľudí tento odkaz chytil za srdce:

„Rozplakalo ma to, ste úžasní ľudia, Boh vám žehnaj, dúfam a modlím sa, aby budúci rok bol pre vás všetkých fantastický,“ napísal jeden z komentujúcich.

„O rok sme tam!,“ poznamenal ďalší.

Ilse Pennings s radosťou vníma, že ich odkaz dostáva samé pozitívne reakcie.

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Holandská kvetinová farma vytvorila srdečný odkaz pre všetkých turistov, ktorí museli zrušiť svoje cestovateľské plány”