Máziková zverejnila video, ktoré baví celé Slovensko. Nenechajte si ho ujsť ani vy!

Eva Máziková, energická a večne mladá speváčka so skvelým humorom, je aktívna na sociálnych sieťach omnoho viac ako iné slovenské celebrity. Svoju aktivitu nezanedbala ani počas koronavírusu a dokázala, že problém s povinnosťou nosiť rúško aj v reštauráciách sa dá jednoducho vyriešiť.

Eva má 70 rokov, no vyzerá omnoho mladšie. Ako ju nazývajú jej kolegovia, je to strela z Galanty, ktorá nestráca humor ani počas jednej z najväčších pandémií storočia. Talentovaná slovenská speváčka žije v Bavorsku, no na slovenských fanúšikon nezanevrela.

Pred pár dňami zverejnila video, v ktorom vysvetľuje: ,,No a máme problém! Otvorili reštaurácie, otvorili pivné záhrady, no ale musíme nosiť masky! No ako budeme piť?! No nič, dostaneš vínko, otvoríš zips a vypiješ a zatvoríš.”

Čo hovoríte na toto riešenie?

Mám nápad: Ako sa tešiť z kaviarní a terás, keď vám bráni povinné rúško v konzumácii. Čo poviete? @evamazikovaofficial #televiziasenzi #evamazikova #rúško @televiziasenzi #smevtomspolu

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

Zdroj: hitky.sk