Máziková zverejnila video, ktoré baví celé Slovensko. Nenechajte si ho ujsť ani vy!

Eva Máziková, energická a večne mladá speváčka so skvelým humorom, je aktívna na sociálnych sieťach omnoho viac ako iné slovenské celebrity. Svoju aktivitu nezanedbala ani počas koronavírusu a dokázala, že problém s povinnosťou nosiť rúško aj v reštauráciách sa dá jednoducho vyriešiť.

Eva má 70 rokov, no vyzerá omnoho mladšie. Ako ju nazývajú jej kolegovia, je to strela z Galanty, ktorá nestráca humor ani počas jednej z najväčších pandémií storočia. Talentovaná slovenská speváčka žije v Bavorsku, no na slovenských fanúšikon nezanevrela.

Pred pár dňami zverejnila video, v ktorom vysvetľuje: ,,No a máme problém! Otvorili reštaurácie, otvorili pivné záhrady, no ale musíme nosiť masky! No ako budeme piť?! No nič, dostaneš vínko, otvoríš zips a vypiješ a zatvoríš.”

Čo hovoríte na toto riešenie?

Zdroj: hitky.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Máziková zverejnila video, ktoré baví celé Slovensko. Nenechajte si ho ujsť ani vy!”