Pozrite sa na to, čo spája Čaputovú, Kaliho a Mira Jaroša! Ich spoločný videoklip si zamilujete aj vy!

Miro Jaroš, dnes už 42 ročný bývalý Superstarista tvrdí, že najťažšie je zaujať detských fanúšikov. Možno to zobral ako výzvu a dnes je jedným z najúspešnejších tvorcov detských piesní na Slovensku.

Slovenské deti poznajú Jaroša ako sympatického speváka v žltej košeli s červeným motýlikom. Aj napriek sľubnej kariére popového speváka ostal verný deťom a tak im piesňami spríjemňuje napríklad aj cesty autom. Aj Miro musel kvôli koronavírusu odložiť mnoho koncertov, no tvoriť neprestal a poučným textom novej piesne Zvládneme to, poukazuje na situáciu, ktorá deťom obmedzila pobyt s kamarátmi a dokonca aj ich spoločné chvíle na ihriskách. Text k piesni vytvorila Zuzka Kubašáková.

Nápad na videoklip k piesni dostal Miro vraj priamo počas spánku.

Vo svojom videoklipe chcel použiť slová aktuálnej prezidentky SR, Zuzany Čaputovej, ktorá bola jednou z najväčších múz pre vznik piesne. Miro poslal skladbu do prezidentského paláca a o deň neskôr mu volal hovorca Martin Strižinec aby odkázal, že pani prezidentka s nápadom použiť jej slová “zvládneme to” z televízneho príhovoru, súhlasí. Okrem prezidentky sa vo videoklipe objavujú aj iné celebrity, ako napríklad Kali, Tina, Separ, Peťo Cmorik, Mark Dann, Miňo Kereš a ratolesti Kristíny Tormovej. Hlavnej úlohy sa zhostili detskí speváci Paulínka a Narayan.

Miro dodal: „Pozdravom prispeli tiež moji kamaráti z detského segmentu (Spievankovo, Fíha Tralala, Smejko a Tanculienka alebo Paci Pac). Zámerom bolo spojiť doteraz „nespojiteľné“ a vyzdvihnúť, že terajšia situácia si naozaj vyžaduje spojenie všetkých bez ohľadu na postavenie či exkluzivitu. Pridali sa aj zamestnanci Televízie Markíza a Televízie JOJ. Je úžasné vidieť všetkých takto pokope. Ďakujem všetkým účinkujúcim a aj firme Pseudoart Creative na čele so Štefanom Lelovičom, ktorí mi pomohli videoklip zrealizovať.“

Spevák  taktiež prezradil, že s videoklipom mu pomáhali aj fanúšikovia, od ktorých dostal viac ako 150 videí, ktoré vsunuli do videoklipu. Videá jeho fanúšikov ho motivujú v práci, ktorú robí. Okrem toho dúfa, že nakonú aj tých, ktorí to potrebujú.

Miro Jaroš – ZVLÁDNEME TO! (Oficiálny videoklip)

Pesnička pre tých, ktorí potrebujú nakopnúť! Iba spolu zvládneme to!:) ★ Viac o projekte Mira Jaroša pre (ne)poslušné deti: “ Oficiálny web: https://mirojaro…

Zdroj: hitky.sk