Pozrite sa na to, čo spája Čaputovú, Kaliho a Mira Jaroša! Ich spoločný videoklip si zamilujete aj vy!

Miro Jaroš, dnes už 42 ročný bývalý Superstarista tvrdí, že najťažšie je zaujať detských fanúšikov. Možno to zobral ako výzvu a dnes je jedným z najúspešnejších tvorcov detských piesní na Slovensku.

Slovenské deti poznajú Jaroša ako sympatického speváka v žltej košeli s červeným motýlikom. Aj napriek sľubnej kariére popového speváka ostal verný deťom a tak im piesňami spríjemňuje napríklad aj cesty autom. Aj Miro musel kvôli koronavírusu odložiť mnoho koncertov, no tvoriť neprestal a poučným textom novej piesne Zvládneme to, poukazuje na situáciu, ktorá deťom obmedzila pobyt s kamarátmi a dokonca aj ich spoločné chvíle na ihriskách. Text k piesni vytvorila Zuzka Kubašáková.

Nápad na videoklip k piesni dostal Miro vraj priamo počas spánku.

Vo svojom videoklipe chcel použiť slová aktuálnej prezidentky SR, Zuzany Čaputovej, ktorá bola jednou z najväčších múz pre vznik piesne. Miro poslal skladbu do prezidentského paláca a o deň neskôr mu volal hovorca Martin Strižinec aby odkázal, že pani prezidentka s nápadom použiť jej slová “zvládneme to” z televízneho príhovoru, súhlasí. Okrem prezidentky sa vo videoklipe objavujú aj iné celebrity, ako napríklad Kali, Tina, Separ, Peťo Cmorik, Mark Dann, Miňo Kereš a ratolesti Kristíny Tormovej. Hlavnej úlohy sa zhostili detskí speváci Paulínka a Narayan.

Miro dodal: „Pozdravom prispeli tiež moji kamaráti z detského segmentu (Spievankovo, Fíha Tralala, Smejko a Tanculienka alebo Paci Pac). Zámerom bolo spojiť doteraz „nespojiteľné“ a vyzdvihnúť, že terajšia situácia si naozaj vyžaduje spojenie všetkých bez ohľadu na postavenie či exkluzivitu. Pridali sa aj zamestnanci Televízie Markíza a Televízie JOJ. Je úžasné vidieť všetkých takto pokope. Ďakujem všetkým účinkujúcim a aj firme Pseudoart Creative na čele so Štefanom Lelovičom, ktorí mi pomohli videoklip zrealizovať.“

Spevák  taktiež prezradil, že s videoklipom mu pomáhali aj fanúšikovia, od ktorých dostal viac ako 150 videí, ktoré vsunuli do videoklipu. Videá jeho fanúšikov ho motivujú v práci, ktorú robí. Okrem toho dúfa, že nakonú aj tých, ktorí to potrebujú.

Zdroj: hitky.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Pozrite sa na to, čo spája Čaputovú, Kaliho a Mira Jaroša! Ich spoločný videoklip si zamilujete aj vy!”