nedeľa, 16 júna, 2024

Prečo by ste si mali kvapkať esenciálne oleje do svojej peňaženky?

Používanie esenciálnych olejov v kozmetológii netreba podceňovať. Ukazuje sa, že tieto oleje môžu nielen zlepšiť pleť či zharmonizovať emocionálny stav, ale môžu tiež navýšiť finančný rast vášho muža.

„Kupujem olej mäty piepornej a potom ho nakvapkám do peňaženky môjho manžela.“ Už sme na našej druhej dovolenke v Grécku!“ – prezradila žena, ktorá už takto funguje niekoľko rokov. Možno vás jej príbeh prinúti navštíviť obchod s esenciálnymi olejmi.

bankovka, bankovníctvo, bohatýPexels

Prezradíme vám, prečo stojí za to nakvapkávať si aromatické oleje do peňaženky…

„Peniaze sú energia. A energia môže byť priťahovaná pomocou určitých rituálov a vôní, vône vám pomôžu naladiť sa na určitú vlnu, pretože energia peňazí má tiež svoju vlastnú frekvenciu a vibrácie!“ – začala svoj príbeh spomínaná žena menom Lucia.

doterra, esenciálny olej, fľašaPexels

Už odpradávna používali naši predkovia rastliny a ich arómy v rituáloch na prilákanie bohatstva a šťastia do ich života. Dnes sa magická sila rastlín skúma vo vedeckých laboratóriách.

Medzitým, ako vedci experimentujú, veľa ľudí už používa aromatické oleje na prilákanie financií. Napríklad, predajcovia voňavkujú pulty a tovar s arómou bazalky, aby k sebe prilákali solventných zákazníkov. Niektorí ľudia tiež nosia na krku prívesok s ich obľúbeným esenciálnym olejom.

aromaterapia, aromatický, bylinkovýPexels

Využitie aromalampy

Na rozvoňanie miestnosti a pritiahnutie peňazí je potrebné pridať do aromalampy 5-7 kvapiek esenciálnych olejov. Procedúra by mala trvať pol hodiny. Najdôležitejšie pravidlo – vôňa by mala byť svieža.

Nemusíte sa spoliehať len na aromalampy. Oleje si môžete mazať aj na povrchy peňaženky (zvnútra aj zvonka), taktiež na bankové karty, obchodné dokumenty či dokonca trezor.

„Najdôležitejšou vecou je, aby ste verili, že to funguje, pretože sila myšlienok robí zázraky! Nepremýšľajte nad tým zbytočne, pokračujte vo svojej práci ako obvykle, no na výsledok nebudete musieť dlho čakať. Prvé peniaze začnú priťahovať čoraz väčšie množstvo bankoviek do vášho života!“

aromaterapia, aromatický, atraktívnyPexels

Druhy éterických olejov

Esenciálne oleje z mäty piepornej, mandlí a muškátového orechu pomáhajú priťahovať peniaze. Uvoľňujú napätie, pomáhajú relaxovať a odstraňujú energiu pochybností a strachu.

Vanilka vám pomáha dosiahnuť úspech vo všetkom, čo chcete a priťahuje vám do života správnych ľudí pre podnikanie. Objavuje v človeku jeho skryté schopnosti a talenty.

Aby ste získali moc a obchodný úspech, musíte si na fialovú sviečku kvapkať vetiverový olej a každý týždeň ju zapáliť. Nič nepokazíte ani kombináciou jazmínu a vanilky. Klinčeky tvoria základ pre správne a premyslené rozhodnutia.

Ylang-ylang dokáže prilákať veľa šťastia do podnikania aj bohatstva. Bohatstvo sa niekedy prejavuje nie v peňažnej podobe, ale v schopnosti oceniť to, čo máte.

Koreň zázvoru sa dá umiestniť do vrecka kabelky, prípadne si urobiť vrecúško so sušeným nastrúhaným zázvorom a kvapkať naň raz týždenne kvapku zázvorového esenciálneho oleja. Osoba, ktorá využíva túto rastlinu, vždy prichádza s povznášajúcou náladou. Dosiahne všetko, čo si naplánuje a práca mu ide od ruky.

atraktívny, dráždivý, ďumbierPexels

Pačuli prináša mier, plodnosť, peniaze, obchodné úspechy, stabilitu, rast, pomáha zamestnanosti. Céder pomáha meniť osud, podporuje rýchle povýšenie v práci. Bazalka je jeden z najlepších aromatických olejov na prilákanie prosperity.

Keď kvapkáte oleje na peniaze, mali by ste to robiť s dobrou náladou. Nikdy to nerobte v zlej nálade! Peniaze sa to nebude páčiť.

Posilnite to vplyvom vizualizácie. Predstavte si, že sa to už všetko stalo a dostali ste toľko peňazí, koľko potrebujete. A, samozrejme, stabilný vo svojich konaniach! Peniaze milujú pravidelnosť.

aromaterapia, detailný záber, fľašePexels

Nemusíte to brať vážne. Stačí, ak si predstavte, že je to hra a vy len sledujete, čo sa stane.

Využitie esenciálnych olejov sa neobmedzuje len na to. Môžete ich použiť pri upratovaní v domácnosti, nakoľko majú dezinfekčné účinky.  Ich vôňa má priaznivý vplyv na človeka. Hlavná vec je zistiť, či vám olej vyhovuje.

Používate esenciálne oleje?  Ak áno, na aký účel a ktoré oleje si zvyčajne vyberáte?

zdroj:pinterest,com

Zaujal Vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Ďakujeme 🙂

Najnovšie

Táto žena kedysi vážila 31 kilogramov. Zotavila sa z anorexie a takto vyzerá dnes

Pred niekoľkými rokmi bola Christie Swadlingová taká posadnutá svojím...

Takto si predĺžite život až o 10 rokov. Odborníci nepochybujú

V neustálej honbe za elixírom mladosti a tajomstvom dlhovekosti...

Za 60 rokov som sa nikdy neoženil, nemám deti, ale teraz som pripravený urobiť vážny krok, ale s jednou podmienkou

Napriek tomu, že v niektorých krajinách je predmanželská zmluva...

Prečítaj si aj

Táto žena kedysi vážila 31 kilogramov. Zotavila sa z anorexie a takto vyzerá dnes

Pred niekoľkými rokmi bola Christie Swadlingová taká posadnutá svojím...

Takto si predĺžite život až o 10 rokov. Odborníci nepochybujú

V neustálej honbe za elixírom mladosti a tajomstvom dlhovekosti...

Za 60 rokov som sa nikdy neoženil, nemám deti, ale teraz som pripravený urobiť vážny krok, ale s jednou podmienkou

Napriek tomu, že v niektorých krajinách je predmanželská zmluva...

Máte tieto príznaky? Môžete mať vážne problémy s pečeňou, ktoré neignorujte

Pečeň je jedným z najdôležitejších orgánov v ľudskom tele,...

Táto žena kedysi vážila 31 kilogramov. Zotavila sa z anorexie a takto vyzerá dnes

Pred niekoľkými rokmi bola Christie Swadlingová taká posadnutá svojím imidžom, že jedla len 200 kalórií denne. Posadnutosť dievčaťa vyzerať ako jej obľúbená modelka viedla...

Takto si predĺžite život až o 10 rokov. Odborníci nepochybujú

V neustálej honbe za elixírom mladosti a tajomstvom dlhovekosti vedci neustále hľadajú účinné spôsoby predĺženia života.Najnovší výskum prináša prelomový objav, ktorý sa môže zdať...

Najhoršie znamenia zverokruhu, ktoré sa vekom len zhoršujú. Zistite či k nim patríte aj vy

Každý človek má zlé povahové vlastnosti a to ani zďaleka nie je objav. Je pravda, že u niektorých znamení zverokruhu je niekedy temná stránka...
Verified by MonsterInsights