Speváčka Adele nikdy nevyzerala lepšie. Na oslave jej 32 rokov priam žiarila!

Aj napriek tomu, že premena speváčky Adele je známa už niekoľko mesiacov, fotografia, ktorú v týchto dňoch zverejnila, prekvapila naozaj všetkých. Adele oslávila 32 rokov, pričom mnoho z jej obdivovateľov tvrdí, že nikdy nevyzerala lepšie. Adele propaguje sirtuínovú diétu, s ktorou sa jej podarilo schudnúť niekoľko desiatok kíl.

Zverejnená fotografia sa na Instagrame páči viac ako 1,2 miliónom fanúšikom. Adele k fotografii napísala srdečné poďakovanie za všetky narodeninové priania. Okrem toho spomenula, že dúfa, že sme všetci v poriadku aj napriek tomu, čo sa deje vo svete. Adele nezabudla poďakovať aj ľuďom v prvej línií, ktorých nazvala anjelmi. Je vďačná za to, že riskujú svoje vlastné zdravie kvôli iným ľuďom.

Na zverejnenej narodeninovej fotografii priam žiari. Speváčka sa už na začiatku roka pochválila tým, že schudla 45 kíl, no ako si môžete všimnúť, teraz je to už určite omnoho viac. Svoju premenu realizovala za pomoci známej trénerky, ktorá jej nasadila sirtuínovú diétu, ktorá je založená na jedlách bohatých na sirtuíny. Sú to jedlá ako napríklad kel, brokolica, hlávkový šalát, kapusta či čučoriedky.

https://www.instagram.com/p/B_1VGc5AsoZ/?utm_source=ig_embed

Adela sa rozhodla zmeniť životný štýl kvôli svojmu 7 ročnému synovi, pre ktorého chce len to najlepšie. Chce s ním zdieľať všetky jeho obľúbené aktivity a chce mu poskytnúť zdravú životosprávu, ktorá mu zaručí kvalitný život.

 

https://www.instagram.com/p/BRc12wWFf7S/

 

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Speváčka Adele nikdy nevyzerala lepšie. Na oslave jej 32 rokov priam žiarila!”