Speváčka Adele nikdy nevyzerala lepšie. Na oslave jej 32 rokov priam žiarila!

Aj napriek tomu, že premena speváčky Adele je známa už niekoľko mesiacov, fotografia, ktorú v týchto dňoch zverejnila, prekvapila naozaj všetkých. Adele oslávila 32 rokov, pričom mnoho z jej obdivovateľov tvrdí, že nikdy nevyzerala lepšie. Adele propaguje sirtuínovú diétu, s ktorou sa jej podarilo schudnúť niekoľko desiatok kíl.

Zverejnená fotografia sa na Instagrame páči viac ako 1,2 miliónom fanúšikom. Adele k fotografii napísala srdečné poďakovanie za všetky narodeninové priania. Okrem toho spomenula, že dúfa, že sme všetci v poriadku aj napriek tomu, čo sa deje vo svete. Adele nezabudla poďakovať aj ľuďom v prvej línií, ktorých nazvala anjelmi. Je vďačná za to, že riskujú svoje vlastné zdravie kvôli iným ľuďom.

Na zverejnenej narodeninovej fotografii priam žiari. Speváčka sa už na začiatku roka pochválila tým, že schudla 45 kíl, no ako si môžete všimnúť, teraz je to už určite omnoho viac. Svoju premenu realizovala za pomoci známej trénerky, ktorá jej nasadila sirtuínovú diétu, ktorá je založená na jedlách bohatých na sirtuíny. Sú to jedlá ako napríklad kel, brokolica, hlávkový šalát, kapusta či čučoriedky.

Thank you for the birthday love. I hope you’re all staying safe and sane during this crazy time. I’d like to thank all of our first responders and essential workers who are keeping us safe while risking their lives! You are truly our angels ♥️ 2020 okay bye thanks x

523k Likes, 23.7k Comments – Adele (@adele) on Instagram: „Thank you for the birthday love. I hope you’re all staying safe and sane during this crazy time….“

Adela sa rozhodla zmeniť životný štýl kvôli svojmu 7 ročnému synovi, pre ktorého chce len to najlepšie. Chce s ním zdieľať všetky jeho obľúbené aktivity a chce mu poskytnúť zdravú životosprávu, ktorá mu zaručí kvalitný život.

 

Elmo, I love you. Thanks for coming, See you in New York X

1m Likes, 6,241 Comments – Adele (@adele) on Instagram: „Elmo, I love you. Thanks for coming, See you in New York X“