Tento taxikár z Trenčína dokázal, že dobrí ľudia nevymreli! Pozrite sa, čo urobil keď mu zavolal zákazník

 

Koronavírus ovplyvnil životy všetkých ľudí na svete. Niektorí ľudia boli prepustení z práce, iní pracujú z domu, deti sa učia výlučne dištančne a mnoho obchodov zostalo zatvorených. Lekári pracujujú do vyčerpania a mnohí z nich musia oželieť narodeniny blízkych len kvôli tomu, aby ich neohrozili.

Nákup v obchodnom centre, návšteva reštaurácie, kina či divadla sa dnes zdajú byť viac než vzdialenými spomienkami, na ktorých príchod čakáme ako nikdy predtým. Koronakríza ovplyvnila aj podnikanie množstvu ľudí, medzi ktoré patrí aj taxikár z Trenčína. Pre prísne hygienické opatrenia a nariadenia vlády bol nútený zastaviť prevádzku svojej taxislužby, určenej na prepravu osôb. Pred pár dňami mu však zazvonil telefón s nečakanou prosbou.

Volajúci si ho objednal na prepravuj obrovského plyšového slona pre svojho syna do Bánoviec nad Bebravou. Taxikár samozreje neváhal a vybral sa do približne 30 kilometrov vzdialených Bánoviec k pripútaným slonom na zadnom sedadle. Cesta prebehla bez problémov a tak sa dostal až pred dvere adresy, na ktorú bol zaslaný. Dvere otvorila žena, ktorá vyzerala veľmi prekvapene. O svojom zážitku taxikár prezradil viac: “Pani otvorila dvere, slzy štastia v očiach a kríčí: ‘Láska, poď dole, pozri, kto prišiel. Po schodoch utekal asi 28-ročný chalan a mal cca 110kg (autista), slona mi doslava vytrhol z rúk, položil ho a objal ma. Obliekol si slonie tričko a utekal preč. Bol som v šoku. Slzám som sa neubranil! Peniaze, ktoré som prijal, som vrátil (budú ich potrebovať viac).” 

Aj tento taxikár je dôkazom, že dobrí ľudia nevymreli ani v ťažkých časoch, ani v koronakríze. 

 

https://www.facebook.com/BencoTaxi/posts/1805626232913091

Zdroj: hitky.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Tento taxikár z Trenčína dokázal, že dobrí ľudia nevymreli! Pozrite sa, čo urobil keď mu zavolal zákazník”