VIDEO: Po dvoch rokoch pátrania našla svojho psa. Video zo stretnutia Vám vtisne slzy do očí!

Každý kto má domáceho miláčika sa najviac bojí odlúčenia. Najviac to však zabolí, keď sa Vám niekam zatúlajú. Okamžite Vás zaplní smútok a beznádej, svoje o tom vie aj pani Natalia Stadik z Ukrajiny. Jej stredoázijského ovčiaka Lorda niekto pravdepodobne ukradol priamo z dvora. So svojou dcérou Vikou tak začali po ňom pátrať.

Po meste rozvešali plagáty a pomoc hľadali aj na sociálnych sieťach. No našli sa aj podvodníci, ktorí chceli “ryžovať” na cudzom nešťastí. Mnohí ľudia ich kontaktovali s tým, že Lord je práve u nich. „Povedali mi, že keď im za psíka nedám peniaze, dajú ho na zápasenie psov,“ spomenula Natalia pre ruskú Gazetu. Takto sa Natalia trápila dlhé 2 roky.

Stretnutie po dvoch rokoch

No po dlhom hľadaní však svitla v Nataliinom živote nádej. Jej kamarátka, ktorá žije v Austrálii si na facebookovej stránke “Šťastné zvieratá” z Mariupoľa všimla psa, ktorý sa až nápadne podobá na Nataliinho Lorda. Tá to Natalii okamžite povedala a do dvoch dní sa s Lordom opäť stretla. No pohľad na zúbožený stav jej miláčika, ktorému trčali rebrá a chýbala na niektorých miestach tela srsť, nebol príjemný. Napriek tomu ich stretnutie bolo plné radosti! „Keď som ho oslovila Lord, otočil sa. Vedela som, že ma spoznal. Podal mi labku,“ hovorí Natalia. 

 

Celé video z ich stretnutia si môžete pozrieť tu:

https://www.facebook.com/schastlivie.zhivotnie/videos/678409809248332/

Zdroj: The Epoch Times

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “VIDEO: Po dvoch rokoch pátrania našla svojho psa. Video zo stretnutia Vám vtisne slzy do očí!”