Zdravotná sestra v Rusku bola v spodnom prádle počas toho, ako ošetrovala pacientov s koronavírusom

Mladá zdravotná sestra bola potrestaná po tom, čo si pod priesvitný ochranný odev neobliekla nič iné okrem spodného prádla. Sestra ošetrovala pacientov s koronavírusom a podľa jej vyjadrenia jej bolo pod ochranným odevom príliš horúco.

Zdravotná sestra z ruského mesta Tula si vraj neuvedomila, že ju pacienti uvidia takmer nahú. Jedného z pacientov to pobúrilo a rozhodol sa, že ju odfotografuje a jej fotografiu zverejní. Ako uvádza portál Daily Mail, zdravotná sestra bola disciplinoane potrestaná. Nemocnica však nespresnila, o aký trest ide.

Fotografiu polonahej sestričky si môžete pozrieť nižšie. Aj napriek tomu, že podobný pohľad na sestričku potešil mnohých pacientov mužského pohlavia, jeden z nich to pokladal za neadekvátne a chcel s tým skoncovať. Ako si môžete všimnúť na fotografii, v pozadí je starší pán, ktorý si doslova užíva pohľad na sestričku v spodnom prádle.

Тульские новости on Twitter

Медсестре из Тулы, надевшей купальник под защитный костюм, сделали замечание https://t.co/4OMCvsiXPg К медсестре инфекционного госпиталя в Тульской областной клинической больнице применено дисциплинарное взыскание после того, как она появилась перед пациентами в ку… #Тула #ТН

Koronavírus zasiahol Rusko podobne ako väčšinu krajín sveta. Mesto, kde pracuje spomínaná zdravotná sestra, hlási 2 637 osôb nakazených. Podľa dostupných informácií je Rusko v poradí druhou krajinou s najvyšším počtom nakazených na COVID-19.