92 ročná babička spadla na zem po tom, čo ju tam bez dôvodu sotil mladík

Polícia v New Yorku zverejnila záznam z bezpečnostnej kamery, na ktorom bol zachytený bezcitný čin mladíka. Mladík, už viackrát odsúdený sexuálny delikvent, udrel 92 ročnú babičku bez akéhokoľvek dôvodu po tvári počas toho, ako okolo seba pokojne prechádzali.

Babička po údere spadla na zem a buchla si hlavu o požiadny hydrant. Starenka je šťastná, že sa nezranila vážne, pretože jej pád vyzeral poriadne nebezpečne. Bez akéhokoľvek vyprovokovania bola sotená na zem a následne skontrolovaná útočníkom, či spadla dostatočne dobre. Po útoku bola babička hospitalizovaná v nemocnici Mount Sinai Beth Israel Hospital.

Polícia mladíka po chvíli vypátrala. Newyorská polícia opätovne zatkla 31-ročného Rashida Brimmageho z Bronxu, ktorý bol zatknutý a odvezený na policajnú stanicu. Následne bol obvinený z útoku. Okrem tohoto obvinenia čelil v minulosti celkovo 103 zatknutiam, z ktorých 3 boli kvôli rovnakému dôvodu. Medzi jeho najvážnejšie obvinenia patria tie zo sexuálnych obťažovaní.

‚What Good Does it Do?‘: 92-Year-Old Speaks Out on Random Attack | NBC New York

A 31-year-old man has been arrested in connection with an apparently random attack on a 92-year-old woman in Manhattan four days ago, authorities say. Rana N…

Zdroj: refresher.sk