Batoľatá sa objímajú, akoby sa navzájom nevideli celé roky

Kedy ste sa naposledy stretli so svojim najlepším priateľom ? V modernom živote sme tak zaneprázdnený, že niekedy zabúdame na ľudí, ktorí sú nám najbližší. Niekedy uplynie aj pol roka bez toho, aby sme videli našich kamarátov, aj keď si myslíme, že prešlo iba pár týždňov.


Deti sú vždy úprimné a robia to, čo im hovorí ich srdce. Všetci sa môžeme od nich niečoho naučiť. Video dvoch „najlepších“ priateľov, ktorý k sebe bežia a objímajú sa obletelo celým internetom.

Video dvoch najlepších kamarátov, ktorý k sebe bežali, dojalo všetkých na internete

https://www.facebook.com/MichaelDCisnerosNYC/videos/10217659556234176/?t=16

Úžasné video zdieľal Michael Cisneros, ktorý je Maxwellovým otcom. Maxwell a jeho priateľ Finnegan nemohli vydržať bez seba ani dva dni.

Besties Maxwell a Finnegan sa konečne stretli po dvoch dňoch

Cisneros povedal spoločnosti ABC News, že títo dvaja chlapci sa poznajú rok a sú „neoddeliteľní“ priatelia. “Keď sú od seba, vždy sa pýtajú jeden na druhého,” povedal Cisneros médiám. “Spoločne chodia na hudobnú a radi tancujú. Obaja sú vynikajúci tanečníci.”

Zavolám všetkým svojim najlepším priateľom a naplánujem si s nimi stretnutie tento týždeň. A čo ty? Čo si myslíš o priateľstve Maxwella a Finnegana ?

Kedy ste naposledy videli svojho najlepšieho priateľa ? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie a nezabudnite zdieľať tento príspevok so svojimi priateľmi.

Zdroj: www.boredpanda.com

Zdroj foto: www.boredpanda.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Batoľatá sa objímajú, akoby sa navzájom nevideli celé roky”