štvrtok, 13 júna, 2024

Budúci rok Island otvára túto luxusnú lagúnu s barom na plávanie a neuveriteľným výhľadom

Doteraz bol rok 2020 pre cestovateľských nadšencov najhorším rokom, ale mnohí z nás majú veľké očakávania z roku 2021. Dúfajme, že budúci rok namiesto uviaznutia medzi štyrmi stenami, mnohí z nás budú môcť cestovať, zažívať dobrodružstvá a preskúmavať neznáme miesta. Ak ste rovnako optimistickí, pokiaľ ide o cestovné príležitosti, ako sme my, pravdepodobne ste si už naplánovali cesty, keď je cestovať opäť bezpečné. Máme pre vás skvelý návrh – Sky Lagoon na Islande.

Plánujete už cesty na rok 2021 ? Máme pre vás nápad – Sky Lagoon na Islande, ktorá sa má otvoriť budúci rok.

Sky Lagoon sa nachádza v prístave Kársnes v meste Kópavogur, v tesnej blízkosti hlavného mesta Reykjavík. Je úplne novým prímorským geotermálnym útočiskom, ktoré sa otvára na jar 2021.

Nová lagúna sľubuje, že „umožní hosťom spojenie mysle, tela a ducha prostredníctvom sálavých síl geotermálnych vôd pri pôsobivom výhľade na oceán“. Znie to fascinujúco, však? Je toho omnoho viac. Nájdete tam tiež jedinečný bar, v ktorom si môžete zaplávať spolu s reštauráciu.

Laguna je situovaná na pozadí Atlantického oceánu. Ak vám výhľad na oceán nestačí, vyhliadky na západy slnka, východ slnka, polárne svetlá a hviezdy vytvoria magický zážitok. Nepochybne sa návštevníci zoznámia s najkrajšími pamiatkami, ktoré môže ponúknuť jedna z najmalebnejších krajín sveta !

Sky Lagoon bude prevádzkovať pohostinská spoločnosť Pursuit, ktorá poskytuje zbierku inšpirujúcich a nezabudnuteľných zážitkov v kultových destináciách. Spoločnosť zatiaľ neoznámi presný dátum, kedy bude lagúna uvedená na trh.

Zdroj: www.boredpanda.com

Zdroj foto: Sky Lagoon

Zaujal Vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Ďakujeme 🙂

Najnovšie

Dávate toaletný papier na záchodovú misu na verejných toaletách? – Robíte veľkú chybu!

Používanie záchodovej misy na verejných toaletách si väčšina z...

Prečítaj si aj

Dávate toaletný papier na záchodovú misu na verejných toaletách? – Robíte veľkú chybu!

Používanie záchodovej misy na verejných toaletách si väčšina z...

Keď zistia, že je bohatý, chcú sa nasťahovať k synovi: títo rodičia vyvolali diskusiu

Všetci rodičia očakávajú, že jeho deti budú úspešnejšie ako...

Skutočný Príbeh: „Moja matka žiada, aby som otehotnela a dala dieťa sestre – ona nemôže mať deti.“

Keď sa tešíte na svadbu a odpočítavate dni jeden po druhom, myslíte len na to, aký dokonalý bude váš spoločný život so spoločným bytom,...

Svoj byt som si zariadila do socialistického štýlu. Vrátila som sa späť do roku 1986. Susedia ma stále navštevujú

Byt v socialistickom štýle je pre mnohých Slovákov snom aj nočnou morou. Niektorí z nás s takýmto zariadením stále bojujú, najmä keď si ho...

Dávate toaletný papier na záchodovú misu na verejných toaletách? – Robíte veľkú chybu!

Používanie záchodovej misy na verejných toaletách si väčšina z nás určite nespája s ničím príjemným. Bohužiaľ, niekedy sa tomu nedá vyhnúť.Ak ste už niekedy...
Verified by MonsterInsights