Kandráč nespieval pieseň svojmu zosnulému otcovi. Toľko emócií ste ešte nezažili!

Dôležitosť rodiny si zaiste uvedomuje každý jedne z nás. Aj ked‘ sa niekedy vyskytnú nepríjemné chvíle, vždy si však nakoniec uvedomíme, čo pre nás rodinní príslušníci znamenajú a onedlho nás celé sklamanie či zlosť prejde. Potrebu rodiny si však uvedomíme najmä vtedy, ak o nejakého člena prídeme, alebo nás oddelí vzdialenosť.

Odchod blízkeho človeka je najintenzívnejšou emóciou v celom žvote. každý z nás sa raz pominie, no je dôležité, aby sme zanechali stopu v srdiach našich blízkych. Dôležitosť rodiny si uvedomuje aj Ondrej Kandráč, jeden z najobľúbenejších spevákov Slovenska. Ondrej vytvoril novú pieseň, ktorú venoval svojmu zosnulému otcovi. Pieseň sa nazýva Rodné hniezda (Príbeh môjho života). V piesni si Ondrej spomína na svoje detstvo, rodnú dedinu a taktiež na najkrajšie životné spomienky.

Ondrej Kandráč – Rodné hniezda (Príbeh môjho života)

Ondrej Kandráč – Rodné hniezda (Príbeh môjho života) Hudba: Jakob Ilja, David Young, Richard Pappik Text: Vlado Puchala Spev: Ondrej Kandráč, Milan Kandráč R…

K piesni bol vytvorený videoklip, zachytávajúci okrem krásnej slovenskej prírody, aj fotografie z Ondrejovho detstva. Okrem nich tam nájdeme aj fotografie jeho rodičov.