Kandráč nespieval pieseň svojmu zosnulému otcovi. Toľko emócií ste ešte nezažili!

Dôležitosť rodiny si zaiste uvedomuje každý jedne z nás. Aj ked‘ sa niekedy vyskytnú nepríjemné chvíle, vždy si však nakoniec uvedomíme, čo pre nás rodinní príslušníci znamenajú a onedlho nás celé sklamanie či zlosť prejde. Potrebu rodiny si však uvedomíme najmä vtedy, ak o nejakého člena prídeme, alebo nás oddelí vzdialenosť.

Odchod blízkeho človeka je najintenzívnejšou emóciou v celom žvote. každý z nás sa raz pominie, no je dôležité, aby sme zanechali stopu v srdiach našich blízkych. Dôležitosť rodiny si uvedomuje aj Ondrej Kandráč, jeden z najobľúbenejších spevákov Slovenska. Ondrej vytvoril novú pieseň, ktorú venoval svojmu zosnulému otcovi. Pieseň sa nazýva Rodné hniezda (Príbeh môjho života). V piesni si Ondrej spomína na svoje detstvo, rodnú dedinu a taktiež na najkrajšie životné spomienky.

https://www.youtube.com/watch?v=Qbq2h2t4vWE&feature=emb_title

K piesni bol vytvorený videoklip, zachytávajúci okrem krásnej slovenskej prírody, aj fotografie z Ondrejovho detstva. Okrem nich tam nájdeme aj fotografie jeho rodičov.

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Kandráč nespieval pieseň svojmu zosnulému otcovi. Toľko emócií ste ešte nezažili!”