Ľuboša Blahu údajne fyzicky napadol Poslanec Jozef Pročko. Ten vo svojom vyjadrení tvrdí, že je všetko inak!

Dnes na svojom Facebookovom profile informoval poslanec Smeru, Ľuboš Blaha, že bol fyzický napadnutý. Podľa jeho slov malo k potýčke dôjsť v parlamentnom bufete, kde ho pod krk chytil známy zabávač a poslanec za OĽaNO, Jozef Pročko. Blaha mu údajne útok neopetoval a chce na Pročka podať trestné oznámenie. Pročko však na Facebooku k veci podal aj svoje vyjadrenie, v ktorom akékoľvek fyzické napadnutie popiera.

https://www.facebook.com/LBlaha/posts/2645909288980967

 

Malo to byť úplne inak

“Chytil ma rukami za krk, škrtil ma a zúrivo so mnou lomcoval, kým nezasiahol čašník. Kompletne zmyslov zbavený. Ten človek je reálny agresívny psychopat, nevie sa ovládať, spory rieši násilím ako nejaký mafián z 90.rokov,” opisuje v statuse Blaha. Podľa vyjadrenia Jozefa Pročka malo byť však úplne inak. Na schôdzi parlamentu mu tak poslanec Blaha mat “nadávať do kkt a opíc”. Neskôr mal na Pročka pokrikovať hanlivé veci. Keď sa stretli v bufete mal z ničoho nič Blaha začať vykrikovať, že ho Pročko napadol.

https://www.facebook.com/jozoprockostranka/videos/605083340108289/?t=7

 

Pročko taktiež prezradil, že poslanec Vážny a Fico mali prísť na schôdzu v podguráženom stave. Na to reagoval tým aby boli v pohotovosti záchranné zložky, keďže majú obaja zdravotné problémy. Podľa neho je tak za všetkým iba tlak a napätie, ktoré v strane spravil Peter Pellegrini. Ten totiž dnes ohlásil odchod zo strany Smer-SD.

 

Kto z dvojice má podľa Vás pravdu?

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Ľuboša Blahu údajne fyzicky napadol Poslanec Jozef Pročko. Ten vo svojom vyjadrení tvrdí, že je všetko inak!”