Ľuboša Blahu údajne fyzicky napadol Poslanec Jozef Pročko. Ten vo svojom vyjadrení tvrdí, že je všetko inak!

Dnes na svojom Facebookovom profile informoval poslanec Smeru, Ľuboš Blaha, že bol fyzický napadnutý. Podľa jeho slov malo k potýčke dôjsť v parlamentnom bufete, kde ho pod krk chytil známy zabávač a poslanec za OĽaNO, Jozef Pročko. Blaha mu údajne útok neopetoval a chce na Pročka podať trestné oznámenie. Pročko však na Facebooku k veci podal aj svoje vyjadrenie, v ktorom akékoľvek fyzické napadnutie popiera.

Security Check Required

No Description

 

Malo to byť úplne inak

“Chytil ma rukami za krk, škrtil ma a zúrivo so mnou lomcoval, kým nezasiahol čašník. Kompletne zmyslov zbavený. Ten človek je reálny agresívny psychopat, nevie sa ovládať, spory rieši násilím ako nejaký mafián z 90.rokov,” opisuje v statuse Blaha. Podľa vyjadrenia Jozefa Pročka malo byť však úplne inak. Na schôdzi parlamentu mu tak poslanec Blaha mat “nadávať do kkt a opíc”. Neskôr mal na Pročka pokrikovať hanlivé veci. Keď sa stretli v bufete mal z ničoho nič Blaha začať vykrikovať, že ho Pročko napadol.

Fico a Blaha su nervozny Pelle im odisiel.

Krasny zazitok z parlamentu. Blaha pocas rozpravy mi nadaval do kkt a opic. Ked som mu povedal, ze si to nezelam, tak mi povedal, ze ty chudak kto ti…

 

Pročko taktiež prezradil, že poslanec Vážny a Fico mali prísť na schôdzu v podguráženom stave. Na to reagoval tým aby boli v pohotovosti záchranné zložky, keďže majú obaja zdravotné problémy. Podľa neho je tak za všetkým iba tlak a napätie, ktoré v strane spravil Peter Pellegrini. Ten totiž dnes ohlásil odchod zo strany Smer-SD.

 

Kto z dvojice má podľa Vás pravdu?