Nový partner Zuzany Čaputovej: Čím ho naša prezidentka očarila?

Po rozchode s Petrom Konečným sa na verejnosti Zuzana Čaputová objavovala iba sama alebo v sprievode svojich dcér. No podľa nových informácii už dávno nie je single a vzťah “odtajnil” Čaputovej nový partner.

Tým je jej bývalý poradca, Juraj Rizman, ktorý je v súčasnosti poradcom Juraja Šeligu. Aktivista tak konečne prehovoril a prezradil čo ho na prezidentke upútalo najviac.

 

Dosť bolo mlčania!

Zuzana Čaputová je v oblasti súkromia opatrná a preto sa zatiaľ nevyjadrila. No jej partner Rizman ich vzťah konečne potvrdil. Juraj Rizman tak kvôli láske opustil post hovorcu prezidentky aby nevznikli kvôli ich vzťahu nejaké dohady alebo pochybnosti. “Je to múdra a krásna žena. Obdivujem jej ohromný optimizmus a energiu,“ vyjadril sa pre Plusku Juraj Rizman. Prezradil aj to, že má s Čaputovej dcérami “kamarátsky vzťah”. Zároveň dodáva, že tému detí chcú však držať čo najďalej od pozornosti médii. Zároveň potvrdil aj to, že ich súkromný život sa budú snažiť pred verejnosťou uchrániť. Neostáva nám nič iné iba obom popriať v ich láske veľa šťastia!

Zdroj: instagram.com/juraj_rizman_sk

 

Čo si myslíte o ich vzťahu?

zdroj foto twitter / hitky.sk 

zdroj:pluska.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Nový partner Zuzany Čaputovej: Čím ho naša prezidentka očarila?”