Pyšný otecko dcéry s Downovým syndrómom, ktorá práve ukončila štúdium na vysokej škole

Pre rodiča nie je nič prospešnejšie, ako vidieť, že jeho dieťa robí v živote veľké veci, napríklad, dosiahnutie svojich akademických cieľov. Hoci sú promócie v tomto roku v mnohých krajinách zrušené kvôli prebiehajúcej kronavírusovej kríze, nemôže vám to zabrániť, aby ste oslávili úspech svojich detí. Niektorí im gratulujú prostredníctvom chatu Zoom, iní to robia doma. Nezabúdajme ani na tých, ktorí sa venujú sociálnym sieťam, aby ocenili úspechy svojich detí…

Jay Handlin sa nedávno stal jedným z týchto hrdých rodičov. Jeho dcéra Rachel práve získala bakalársky titul v odbore fotografie a médiá na Kalifornskom inštitúte umenia.

Na pamiatku tejto chvíle uverejnil správu na svojom Twitteri. „Som oficiálne najpyšnejším otcom na planéte,“ uviedol. Jeho príspevok od tej doby získal viac ako 220 000 lajkov a 19 000 zdieľaní.

Jay má byť aj na čo hrdý, pretože Rachelin úspech nie je obyčajný. Mladá žena má Downov syndróm a aj napriek tomu si splnila svoje ciele.

Podľa Pediatric Therapy Network, z populácie ľudí s ochorením Downovho syndrómu, iba jeden človek z milióna úspešne ukončí vysokoškolské štúdium.

Jej otec, ktorý sa považuje za drsného chlapa, sa podelil o jej jedinečný pokrok s útržkami Racheliných fotografií, aby ukázal jej talent.

Image credits: 2071photo

zdroj: boredpanda.com

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Pyšný otecko dcéry s Downovým syndrómom, ktorá práve ukončila štúdium na vysokej škole”