Slovenka ukázala ako kedysi vyzerala: Zdravý životný štýl jej pomohol schudnúť až 25 kíl!

Nadváha či obezita je v dnešnej uponáhľanej dobe veľmi bežná, keďže si človek radšej dá fast food ako zdravú stravu. Väčšinu času strávime za počítačom a po práci sa radšej natiahneme na gauč pred telku ako by sme šli do fitka alebo si zabehať. Svoje o tom vie aj slovenská fotografka Nina Skalíková, ktorá na svoj instagramový účet a Youtube uverejnila svoju premenu.

Broken girls blossom into warriors 🖤

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

Dnes už o 25 kíl ľahšia Nina spomína na ťažkú a hrboľatú cestu za vysnívaným a “zdravým” telom. „V niektorých chvíľach to boli muky. Počiatočná radosť zo schudnutia 15 kg a dosiahnutia štíhlej postavy, netrvala dlho, kvôli mojej chybe. Pribrala som naspäť 10 kg, ktoré bolo veľmi ťažké schudnúť,“  opisuje Nina svoje úspechy aj pády počas svojej transformácie. 

ÚPLNE INÝ ČLOVEK FYZICKY AJ PSYCHICKY. Za posledné dva roky som schudla dokopy 25kg. V niektorých chvíľach to boli muky. Počiatočná radosť zo schudnutia 15kg a dosiahnutia štíhlej postavy, netrvala dlho, kvôli mojej chybe. Pribrala som naspäť 10kg, ktoré bolo veľmi ťažké schudnúť. Dohnalo ma to ku drastickej diéte, čo vyústilo do záchvatov prejedania sa a vygrciavania jedla. Jednoducho, na ceste za tým, kým som teraz, som si vyskúšala asi všetko. V najnovšom videu na mojom youtube kanáli vám porozprávam o mojich chybách, pred ktorými chcem varovať tých, ktorí su na začiatku cesty, ako som bola kedysi ja – tá naľavo. A hlavne o zdravom spôsobe chudnutia, ku ktorému mi pomohol nájsť cestu môj tréner @adam.smolenicky . Cez to všetko som vďačná za to, že som kedysi bola tou naľavo. Bez toho by som sa nikdy nezamilovala do zdravého životného štýlu a pohybu. Nikdy predtým som sa necítila lepšie, ako teraz! 💪😍🍀

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

Ako na to ale zdravo!

Neúspech ju dohnal až k drastickým dietam čo nakoniec narobilo viac zla ako dobroty.

Nina s začala prejedať a stravu následne dáviť na toalete. Vo svojom videu priznáva, že na tejto cestu vyskúšala všetko ale aj to čomu by ste sa mi chudnutí mali vyvarovať. Videom chce pomôcť každému, kto sa odhodlá začať chudnúť a chce im poradiť ako na to ale zdravým spôsobom. “Cez to všetko som vďačná za to, že som kedysi bola tou naľavo. Bez toho by som sa nikdy nezamilovala do zdravého životného štýlu a pohybu. Nikdy predtým som sa necítila lepšie, ako teraz,“ tvrdí Nina.

AKO SOM SCHUDLA (chyby, depresia, a nakoniec zdravý spôsob)

Toto je môj príbeh o tom, ako som v priebehu dvoch rokov schudla 15kg, potom bojovala s JOJO efektom, kedy som naspäť pribrala 10kg, čo ma priviedlo do stavu…

 

Aké skúsenosti s chudnutím máte Vy? Máte nejaký zaručený recept ako rýchlo a zdravo schudnúť?