Trnavská reštaurácia vymyslela spôsob, ako zabezpečiť, aby zákazníci dodržiavali odstupy. K stolom posadili plyšové medvede

Dodržiavanie bezpečnostných odstupov sa stalo realitou nie len nakupovania a cestovania, ale aj stretávania sa s priateľmi. Posedenia v reštauráciách, či kaviarňach sú však dovolené len v prípade, ak si sadnete k stolu maximálne dvaja, alebo pochádzate z jednej domácnosti. Vtedy môžete pri stole sedieť aj viacerí.

Mnoho z reštaurácií prinieslo kreatívne spôsoby, ako zabezpečiť dodržiavanie minimálne 2-metrového odstupu. Najnovšie sa k nim pridala reštaurácia z Trnavy, ktorá k stolom posadila plyšové medvede.

V rámci uvoľňovania opatrení, bola táto reštaurácia rovnako ako väčšina iných, otvorená pod podmienkou dodržiavania prísnych hygienických pravidiel. Jedným z pravidiel je aj dodržiavanie odstupov a maximálneho počtu prísediacich pri jednom stole. Riziko koronavírusu sa zvyšuje so zvyšujúcim sa počtom osôb a tak je nevyhnutné, aby toto nariadenie rešpektovali všetci prevádzkovatelia, ale aj zákazníci.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Forhaus Trnava (@forhaustrnava), 20 Máj 2020 o 8:04 PDT

Zdroj: funradio.sk