Trnavská reštaurácia vymyslela spôsob, ako zabezpečiť, aby zákazníci dodržiavali odstupy. K stolom posadili plyšové medvede

Dodržiavanie bezpečnostných odstupov sa stalo realitou nie len nakupovania a cestovania, ale aj stretávania sa s priateľmi. Posedenia v reštauráciách, či kaviarňach sú však dovolené len v prípade, ak si sadnete k stolu maximálne dvaja, alebo pochádzate z jednej domácnosti. Vtedy môžete pri stole sedieť aj viacerí.

Mnoho z reštaurácií prinieslo kreatívne spôsoby, ako zabezpečiť dodržiavanie minimálne 2-metrového odstupu. Najnovšie sa k nim pridala reštaurácia z Trnavy, ktorá k stolom posadila plyšové medvede.

V rámci uvoľňovania opatrení, bola táto reštaurácia rovnako ako väčšina iných, otvorená pod podmienkou dodržiavania prísnych hygienických pravidiel. Jedným z pravidiel je aj dodržiavanie odstupov a maximálneho počtu prísediacich pri jednom stole. Riziko koronavírusu sa zvyšuje so zvyšujúcim sa počtom osôb a tak je nevyhnutné, aby toto nariadenie rešpektovali všetci prevádzkovatelia, ale aj zákazníci.

Zdroj: funradio.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Trnavská reštaurácia vymyslela spôsob, ako zabezpečiť, aby zákazníci dodržiavali odstupy. K stolom posadili plyšové medvede”