Úprimná recenzia otca, ktorý navštívil „reštauráciu“ svojej dcéry, sa stala hitom internetu

Chris Kyle rád podporuje lokálne podniky a preto sa pred pár dňami rozhodol ísť na obed do novootvorenej „reštaurácie“. Nečakaným bonusom je, že nemusel kvôli tomu ani opustiť dom. Navštívil totiž malý podnik svojej dcéry Avy.

Príchod zákazníka ju potešil a dala mu ten najlepší stôl: nielenže mal Chris vedľa seba visiace balóniky, ale taktiež mohol ľahko vidieť, ako rozkošná šéfkuchárka pripravuje jeho objednávku.

So I tried to support another Black Owned Business for lunch today. It’s called Ava’s Kitchen, just opened end of April. It’s a very clean establishment, but whewww let me tell you about this owner. First off, I asked why there are balloons on my chair, and it’s not my birthday? She talm’bout, mind yah business; those are Mommy’s. I been waiting on my order to get done for 45 minutes, and I’m the only customer here. She was making good progress at first, then she stopped for 20 minutes to go watch Paw Patrol. Overall the customer service could be better, but the cook is a cutie; so I’ll give her another chance. Let’s not give up on Black businesses so fast after one mistake. 💕

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

Keď bolo všetko povedané a urobené, Chris napísal recenziu na svoj instagramový účet a poďakoval dievčaťu za skvelé jedlo. Ľudia si toho všimli a veselý príspevok sa stal okamžite hitom sociálnych sietí.

„Skúsil som podporiť ďalší podnik a vybral som sa tam na obed. Volá sa to Avina Kuchyňa a otvorili to na konci apríla. Je tam veľmi čisto, no dovoľte mi niečo prezradiť o majiteľke.

Ako prvé som sa opýtal, prečo mám balóny na stoličke, aj keď nemám narodeniny. Povedala mi, aby som sa nestaral, že to sú mamičkine.

Čakal som na svoju objednávku 45 minút a bol som tam jediný zákazník. Zo začiatku jej to išlo dobre, no potom sa rozhodla, že si na 20 minút pôjde pozrieť Labkovú patrolu.

Ak to mám zhodnotiť celkovo, zákaznícky servis by mohol byť lepší, no kuchárka je zlatíčko, preto jej dám druhú šancu. Nevzdávajme to hneď po jednej chybe.“

Chrisov zábavný príspevok dokonale vystihol osobnosť jeho dcéry. „Avina povaha je úplne úžasná,“ povedal Chris. „Od momentu prebudenia sa smeje a dokáže sa hrať pokojne aj celý deň.“

Just pulled back up to @myavachristine Kitchen after she went viral this past weekend and whewww, she got a line down the block y’all! 💕 Won’t He do it!

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

Obaja zvyčajne trávia čas spolu: „Ako podnikateľ na plný úväzok pracujem z domu, čo mi umožňuje byť prakticky každý deň s mojimi dievčatkami,“ vysvetlil otecko.

Chris si spočiatku nebol istý kuchynkou pre Avu. „Keď ho moja manželka kúpila, váhal som, či jje dobrý nápad za to utratiť pár stoviek dolárov.“ Hneď ako však uvidel, akú veľkú radosť to spôsobilo jeho malej dcérke, rýchlo zmenil názor. „Stálo to za každý cent. Ava je hviezdou svojho malého sveta, keď je pripravená na hranie.“

When @myavachristine is not whipping up meals in her fancy kitchen, she doubles down as my inventory manager. Today we just got this fancy direct-to-garment machinery so that we can print our own custom shirts from home. Ava said we’re gonna practice first, then we can’t wait to start taking your orders! #TrainThemUp #DynamicDuo #GirlDad

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

Chris povedal, že bol ohromený láskavými slovami od ľudí na internete. „V týchto ťažkých časoch som rád, že náš príspevok rozjasní životy ľudí na celom svete.“

 

 

Zdroj: boredpanda