VIDEO: Psík, ktorého majiteľ opustil na kraji cesty sa ho snaží zo všetkých síl dobehnúť

Každý isto vie, že domáci miláčikovia nie sú určení len ako potešenie pod vianočný darček, ale ak si raz zvieratko adoptujete alebo kúpite, je to na celý život. Ide o veľkú zodpovednosť, nie o hračku, ktorá vás určitý čas zabaví a po čase omrzí.

Mnoho zvierat si dokáže vybudovať ku svojim majiteľom vzťah, no máloktoré taký vrúcny ako je vzťah psíka k jeho majiteľom. V závislosti od plemena, dokážu prejaviť svojmu pánovi vzrušenie a lásku, ktoré dojíma k slzám.

Predstavte si preto srdcervúce momenty, kedy sa psík silne naviazaný na svojho pána, ho snaží dobehnúť potom, čo ho opustil.

Video pochádza z Kalifonie a ukazuje muža, ktorý doviezol svojho psa na zdanlivo opustený úsek cesty a následne sa ho snaží rýchlo opustiť. Len čo majiteľ dostal psa dostatočne ďaleko od vozidla, nastúpil, no chlpáč stihol dať svoje predné labky do auta. Pravdepodobne si myslel: „Heeej, čo robíš?

Prečo nemôžem nastúpiť s tebou? Počkaj, kam to ideš? Zabudol si ma naložiť do auta!“. Na čo ale muž zjavne nebol pripravený bolo psíkove odhodlanie dobehnúť ho.

 

Man and Dog near Lake Ming || ViralHog

Occurred on February 6, 2019 / Bakersfield, California, USA A man trying to get away from a dog. Contact [email protected] to license this or any ViralH…

Stephen Sage Silver, je muž, ktorý celý incident natočil a na svoj Facebook napísal: „Keď som sa k nim prvýkrát priblížil, muž udrel psa do tváre. Potom, čo sa so mnou začal hádať, opustil svojho chlpáča kričiac za mnou: „Je to tvoj pes, nie môj.“

Psík je v súčasnosti v útulku a miestna Kern County Animal Services začala tento prípad opustenia vyšetrovať.

Je hrozné vidieť opúšťať bezbranné zviera, a ešte horší je fakt, že sa to deje po celom svete.