Vo posilňovni postavili predeľovače pre individuálne cvičenie. Ľudia z toho majú zmiešané pocity

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia COVID-19 ovplyvnila mnoho podnikov. Veľa z nich bolo dokonca nútených zatvoriť. Aj keď štáty zmierňujú svoje právne predpisy týkajúce sa dištancovania, podnikatelia sa snažia prísť s geniálnymi plánmi a nápadmi, ktoré by im pomohli zaistiť bezpečnosť svojich klientov a umožnili im znova ponúkať svoje služby. Veľmi zaujímavým príkladom je telocvičňa Inspire South Bay Fitness. Nedávno sa táto telocvičňa nachádzajúca sa na pláži Redondo znovu otvorila a predstavila svoje nové individuálne cvičebné boxy. Cvičiacich udržuje v bezpečí a znižuje šírenie koronavírusu. Zdá sa však, že ľudia majú na túto celú vec rôzne názory.

Vitajte v budúcnosti !

Týchto boxov je celkovo 9 a každý z nich je vyrobený zo sprchových závesov a rúrok. Sú vysoké 3 metre a asi 1,8 metrov široké a sú vybavené činkami a lavičkou. „Stavba našich boxov trvala približne 3 dni,“ napísal majiteľ telocvične Peet Sapsin v rámci svojho príspevku na Instagrame.

Vyzerá to dosť bizarne, však ?

peetfit

Máme k dispozícii naše hygienické a sociálne protokoly, keď sa telocvične budú môcť znova otvoriť. Kapacita bude obmedzená, ale s naším programom budeme kreatívni. Bez ohľadu na to, sme sa dostali späť do hry,“ informuje majiteľ.

 INSPIRE SOUTH BAY

Aj keď je telocvičňa pripravená na opätovné otvorenie, stále ponúka on-line kurzy pre tých, ktorí ešte nie sú pripravení opustiť svoje domovy. „Snažíme sa urobiť všetko pre našich členov, ktorí uprednostňujú pobyt doma, ale stále chcú cvičiť,“ napísal majiteľ.

 INSPIRE SOUTH BAY

Okrem toho existuje niekoľko prísnych pravidiel, ktoré musíte dodržiavať, keď prídete do telocvične. Najprv musíte pri čakaní vonku udržiavať vzdialenosť 6 metrov od ostatných ľudí. Na zemi sú znaky X, ktoré ľuďom pomáhajú. Po druhé, keď prídete, musíte použiť dezinfekčný prostriedok na ruky. Odmeria sa vám teplota, aby sme sa uistili, že nie ste chorí.

 INSPIRE SOUTH BAY

 INSPIRE SOUTH BAY

Vo vnútri skrinky nájdu klienti dezinfekčné obrúsky a miesto, kam umiestnia svoje veci.

 INSPIRE SOUTH BAY

Zdroj: www.boredpanda.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Vo posilňovni postavili predeľovače pre individuálne cvičenie. Ľudia z toho majú zmiešané pocity”