Všetky ženy chceli mať postavu ako ona, no keď zverejnila neupravenú fotografiu, ostali prekvapené

Táto sympatická kráska s blond vlasmi dlhé roky fotila plavky pre rôzne spoločnosti, pretože je známa kvôli jej dokonalým ženským krivkám.

Avšak jedného dňa na sociálnu sieť zverejnila fotografiu, ktorá neprešla žiadnym grafickým programom na úpravu fotiek a je na nej naozaj všetko, čo má takmer každá žena. Modelka konečne ukázala, že fotografie vyretušovaných celebrít na sociálnych sieťach je len jedno veľké klamstvo.

 

Ariella má len 21 rokov, no trápia ju podobné problémy ženského tela ako každú inú ženu. Aj napriek tomu, že je bloggerka a modelka, sa jej telo nijak nelíši od tela bežnej ženy.

Jedného dňa sa rozhodla zverejniť fotografiu, ktorá ukáže realitu. Mala dosť upravovania svojich vlastných fotografií, len aby sa niekomu páčila a aby mala dokonalé telo bez akýchkoľvek nedokonalostí. A tak teda zverejnila fotografiu v plavkách, kde môžete vidieť stehnú s celulitídou. Mnoho ľudí sa jej za túto fotografiu doslova vysmievalo a písali jej nie veľmi slušné komentáre, no Ariellu to nijak nezasiahlo. Ona sa rozhodla zverejniť svoj názov na celý tento problém, v ktorom opísala, že ju celulitída trápi už dlhé roky a aj napriek cvičeniu a zdravej strave sa jej nedokáže zbaviť a preto sa rozhodla milovať svoje telo také, aké naozaj je a nebojovať s ním.

 

Podľa tejto nádhernej mladej ženy by nemala byť postava a prípadné nedokonalosti to, pre čo by sa ženy mala trápiť. Celulitída podľa nej žiadnej žene na kráse neuberá a ľúbiť by sa mali všetky ženy bez ohľadu na celulitídu, vrásky, jazvy či pre pár kíl navyše.

 

It’s photos just like this one that I used to over analyse and despise. Negative thoughts about my physical beauty would run around and around in my head until I was mentally and emotionally drained. I would starve myself, I would constantly diet and I would HATE what my reflection entailed. I finally realised that HATING what society deemed „unattractive“ was pushing me further and further into a deep hole of depression, anxiety and misery. By who’s standard are these things deemed not beautiful? Why should I live in fear of my body, one that is so unique and deserves to be loved. I encourage you today. BELIEVE IN THE POWER OF LOVING YOUR „FLAWS“. At first it will feel so weird but TRUST ME. Once you start to appreciate and embrace those stretch marks, that cellulite, those lumps and bumps, that tub. Only then will you see how beautiful life can be. You will be unstoppable. An amazing force of LOVE! Go and buy that bikini you have wanted, wear that outfit that you thought would make your love handles stand out. BELIEVE IN YOUR BEAUTY. Your body deserves to be loved by you ❤️

No Description