7 hlavných dôvodov, prečo si muži vyberajú staršie ženy. Nie je to kvôli peniazom ale…

Určite sa zhodneme na tom, že muži sú tí, ktorí sú zvyčajne v manželstve starší a nikto sa nepozastavuje ani nad 20-ročným rozdielom. Časy sa však menia a dnes sa z tejto tradície postupne stáva minulosť.

V dnešnom svete si muži čoraz viac vyberajú staršie ženy a existuje na to niekoľko dôvodov. Najdôležitejšie je, že staršie dámy majú oveľa viac životných skúseností, čím inšpirujú svojich mladších partnerov.

Hugh Jackman, Ryan Gosling, princ Harry a mnoho ďalších celebrít si vybrali ženy, ktoré sú staršie ako ich partneri. Dnes sa pokúsime prísť na to, prečo je skúsenosť cenená viac, ako mladosť.

Off to the Governors Ball with my beauty. #mydebs Styled by @mjonf @theacademy #honoraryoscars @tomford @ysl @makeupbytamarab @frontrunnermovie @lorraineschwartz

No Description

Staršie ženy vedia, čo chcú

Nie sú fanúšičkami zbytočnej drámy a vyvolávania konfliktov. Zameriavajú sa na veci, ktoré majú váhu v dlhodobom horizonte a nevenujú veľkú pozornosť maličkostiam.

Kvalitnejšie vzťahy

Zrelé ženy mali vo svojom živote pravdepodobne viac ako len jedného partnera v živote, preto chápu, čo je vo vzťahoch dôležité a čo ich ničí. Vďaka tejto skúsenosti dokážu vzťah „ukočírovať“ tým správnym smerom.

Viete, čo môžete očakávať

Vzťah s mladou ženou je druh rulety, pretože niekedy je ťažké predpovedať, ako to bude vyzerať o 10 rokov neskôr. Ak sa starnúcej ženy podarilo zachovať si svoju krásu a šarm, môžete si byť istí, že sa dokáže o seba postarať.

Kariéra už nie je na prvom mieste

Staršie ženy si už našli svoje miesto v živote a dokázali si vybudovať úspešnú kariéru. Vďaka tomu sú finančne zabezpečené, veď nie každý muž chce prevziať finančné bremeno na seba. Inými slovami, aj oni sa radi z času na čas nechajú vydržiavať.

Kuchárske zručnosti

V tomto prípade je všetko jasné: zatiaľ čo mladé ženy uprednostňujú obedy v reštauráciách, prípravu jednoduchých jedál alebo objednanie jedla rovno domov, zrelé ženy už majú prečítanú viac ako jednu kuchárku a svojimi kulinárskymi dielami si dokážu získať kohokoľvek. Nie nadarmo sa hovorí, že cesta k mužovmu srdcu vedie cez žalúdok.

Menej stresu pre mužov

Ako sme už povedali, žena v zrelšom veku už vie, čo chce, a preto sa muž nemusí zapodievať domýšľaním a hádaním. Takáto žena sa okrem toho pokúsi uľahčiť život nielen sebe, ale aj svojmu mladšiemu partnerovi.

 

Ticho a pokoj

Mladé ženy sú naplnené neskutočnou energiou, zatiaľ čo tie staršie sú pokojnejšie, zmierlivejšie a vyrovnanejšie. Niektorí muži dokonca považujú vzťahy so zrelými ženami za vysoko profesionálne!

Stále existuje mnoho argumentov v prospech vzťahov so ženami vo vyššom veku, ktoré sme sa rozhodli vynechať. Tak napríklad, niektorí muži si vyberajú staršie dámy preto, lebo chcú, aby sa o nich starala ich mama.

Čo si myslíte o takýchto vzťahoch vy?