Mamičky, ktoré museli mať masky počas pôrodu upozorňujú ľudí, ktorí odmietajú nosiť masku na verejnosti

Vyzerá to, že maska na tvár by sa mala stať súčasťou zdravého rozumu. Niektorí však stále nachádzajú dôvody, prečo tak neurobiť.

jaikershner

Vo viacerých tweetoch sa novopečené mamičky delia o svoje skúsenosti s pôrodom, keď museli mať na sebe masku. Pozrime sa na reakcie čerstvých mamičiek, ktoré počas pôrodu museli mať masku.

femmemystique

Nové mamičky, ktoré mali masku počas pôrodu, zdieľajú svoje príbehy a vyzývajú ostatných, aby ich na verejnosti nosili tiež.

juliakite

Rozhovor s Marley Hall, ktorá je pôrodná asistentka, matka a tvorca obsahu na Instagrame. Chcela upovedomiť o výzvach, ktorým musia nové mamičky čeliť, keď sa im narodí dieťa v čase krízy.

juliakite

Ukázalo sa, že nosenie masky počas pôrodu je len maličkosťou v porovnaní s inými výzvami, ktoré mamičky musia absolvovať. Marley vysvetlila, že „v prípade mnohých žien, ktoré pred pandémiou mali pôrodný plán, bol nakoniec skutočne obmedzené“.

manda_14

Obmedzenia sa tiež dotkli anestézie a pôrodu vo vode. „Obavy z infekcie ovplyvnili hlavne tie, ktoré dúfali v takýto pôrod.“ Okrem iného „niektoré ženy nemohli mať pri narodení svojho partnera, zatiaľ čo iné zariadenia posielali partnerov domov do hodiny po narodení.“

valerante

Matky, u ktorých sa potvrdilo, alebo bolo podozrenie na Covid-19, boli oddelené od svojich detí. Marley vysvetľuje, že to „môže mať obrovský vplyv na popôrodnú depresiu a dojčenie.“ Je to v rozpore s odporúčaním Svetovej zdravotníckej organizácie. Tá odporúča, aby matka a dieťa, pokiaľ sa matka dokáže postarať o dieťa, ostali spolu.

melly032

Pokiaľ ide o dojčenie, Marley uviedla, že sa nezistilo, že by vzorka materského mlieka alebo plodovej vody obsahovala aktívne látky koronavírusu. To znamená, že „matkám sa odporúča, aby dojčili svoje deti bez obavy z prenosu choroby.“

Zdroj: www.boredpanda.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Mamičky, ktoré museli mať masky počas pôrodu upozorňujú ľudí, ktorí odmietajú nosiť masku na verejnosti”