Manželka Johna Travoltu, Kelly Preston, podľahla vo veku 57-rokov rakovine. Boli najkrajším párom

Rakovina je zákerná choroba, ktorá ročne spôsobí smrť u vyše 4 miliónov ľudí. Pred dvoma dňami (12. júla) podľahla tejto chorobe aj 57-ročná herečka Kelly Preston, manželka Johna Travoltu. Svoj boj s rakovinou prsníka viedla 2 roky pričom túto informáciu celé roky tajila. Rodina  aj naďalej žiada o zachovanie súkromia v týchto ťažkých časoch.

 

Bola veselá, nádherná a milujúca duša, ktorej veľmi záležalo na druhých a vnášala život do všetkého čoho sa dotkla,” povedala o Kelly jej rodina pre portál magazínu People. Kelly mala s Johnom Travoltom 3 deti – syna Jetta, ktorý tragicky zahynul v roku 2009 vo veku 16 rokov, dcéru Ellu (20) a 9-ročného syna Benjamina. Travolta ju požiadal o ruku na Silvestra v roku 1990.

Happy Father’s Day to the best one I know, we love you 😘💕

No Description

 

Ich láska je silná

Kelly Kamalelehua Smith a John Travolta sa vzali 5. septembra 1991 v Paríži, keď bola Kelly v druhom mesiaci tehotenstva. Neskôr svoj sobáš zopakovali aj na americkej pôde v Daytona Beach na Floride. Tohto roku v septembri by tak oslávili 29. výročie ich svadby. “Môjmu najmilšiemu Johnnymu, najúžasnejšiemu mužovi, ktorého poznám, Dal si mi nádej, keď som sa cítila stratená, trpezlivo a bezhranične ma miloval…rozosmial ma tak ako nikto iný pred tým…zdieľal so mnou tie najkrajšie chvíle ale aj keď som bola na dne. Si otecko mojich snov a môj život je vďaka tebe zábavnejší! Verím bezvýhradne mojej láske k tebe…s tebou viem, že bude všetko v poriadku bez ohľadu na to čo sa stane…Milujem ťa navždy a úplne. Všetko najlepšie k 28. výročiu,” napísala Kelly manželovi k výročiu minulý rok.

Happy Birthday to my loving husband! ♥️🎂 @johntravolta

No Description

 

Smutnú správu oznámil aj samotný herec prostredníctvom svojho Instagramu. V príspevku sa poďakoval aj lekárom a sestrám z centra pre liečbu rakoviny, kde Kelly pomohli ako najviac mohli a vedeli. Zároveň svojim fanúšikom oznámil, že sa teraz bude venovať najmä svojim deťom, ktoré prišli o matku. Preto si dáva od sociálnych sieti dištanc na najbližšie týždne aj mesiace kým smrť milovanej manželky a matky spracuje.

It is with a very heavy heart that I inform you that my beautiful wife Kelly has lost her two-year battle with breast cancer. She fought a courageous fight with the love and support of so many. My family and I will forever be grateful to her doctors and nurses at MD Anderson Cancer Center, all the medical centers that have helped, as well as her many friends and loved ones who have been by her side. Kelly’s love and life will always be remembered. I will be taking some time to be there for my children who have lost their mother, so forgive me in advance if you don’t hear from us for a while. But please know that I will feel your outpouring of love in the weeks and months ahead as we heal. All my love, JT

No Description