Módne kúsky pre ženy po 45-tke: 10 jednoduchých kúskov na každý deň

Myslíte si, že vyzerať štýlovo aj v zrelšom veku nie je vôbec ľahká úloha? Presvedčíme vás o opaku! Po 45-tke sa život len začína, a šikovne vybraný šatník pomôže krásne zrelej dáme nielen vyzerať ohromujúco, ale aj cítiť sa pohodlne, nech už robí čokoľvek. Dámske chino nohavice sú presne tým kúskom, ktorý by sa mal nachádzať v každom šatníku zrelej ženy.

V klasickej verzii sú nohavice vyrobené z prírodných tkanín, sú pohodlné, praktické, vôbec nebránia pohybu a vďaka mäkkej tkanine sú príjemné na dotyk a nepoškodzujú pokožku.

Verte, že ak si tieto nohavice oblečiete, navždy sa do nich zamilujete.

  1. Biele chino nohavice a ľahká blúzka v pastelových farbách sú dokonalým letným oblečením. Po prvé, biela farba pomôže skryť vaše nedostatky, a za druhé, v ľahkých nohaviciach z ľahkého prírodného materiálu sa určite nebude potiť, ani počas dusného letného dňa. A ak budete nosiť sako alebo žaket, ktorý doplníte o vhodné doplnky, dostanete sofistikovaný biznis outfit. Ak sa mu ešte rozhodnete pridať trochu hravosti, doplňte ho o žiarivú šatku.

брюки чиносы с чем носить

  1. Hnedé nohavice sú dokonalo kombinovateľné so zlatom – zlatý opasok, kabelka, drahé šperky. A aby ste nevyzerali ako štyridsiatnička, zvoľte si elegantný biely top a jednoduchý kardigan.

брюки чинос женские

  1. Štýlové chino nohavice, jednofarebná blúzka doplnená o vzorovaný sveter, nenápadné šperky a elegantné sandálky – v jednoduchosti je krása.

брюки в стиле чинос

  1. Ľanové nohavice a ľahká blúzka v tóne vám pomôžu vytvoriť jednoduchý, ale neprekonateľný vzhľad na každý deň. A ak chcete do svojej každodennej rutiny priniesť trochu svetla, odporúčame vám znovu venovať pozornosť výraznejšej šatke.

брюки чинос для женщин

  1. Jednoduchosť a stručnosť – najlepší priatelia žien nad 50 rokov. Biele nohavice, dlhá košeľa a ľahké topánky vám pomôžu cítiť sa pohodlne, slobodne a sviežo. A ak si obujete jemné lodičky, získate celkom iný vzhľad – romantický a trochu biznis. Môžete tak ísť do obchodu alebo na romantickú prechádzku.

брюки чинос женские 2018

  1. Bielou farbou pokazíte len máločo. Ak k nej pridáte výraznejšie doplnky, perfektný outfit na letné večery je hotový.

брюки чинос женские с чем носить

  1. Odvážnejší kúsok pre dámy nad 50 rokov. Biele nohavice, blúzka s odhalenými ramenami, štýlové sandále a niečo výraznejšie okolo krku – pozornosť okolia je zaručená!

брюки чинос для женщин за 50

  1. Vojenská hnedá, doplnená nohavicami chino je módnym trendom tohto leta.

  1. Čo tak šedé nohavice a klasická biela košeľa? Víťazný outfit na každý deň pre dámy všetkých vekových kategórií.

брюки чинос женские это

  1. Výrazné alebo pastelové nohavice v kombinácii s ľahkými tkaninami a šikovne vybranými doplnkami, vám pomôžu vytvoriť pohodlný letný outfit do práce, na návštevu alebo na prechádzku.

модные женские брюки

zdroj: takprosto.cc

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Módne kúsky pre ženy po 45-tke: 10 jednoduchých kúskov na každý deň”