Muža zrazilo auto počas toho, čo utekal pred revízorom

V brnenskej električke sa stala situácia, ktorú tam cestujúci nemajú príležitosť zažiť každý deň. Počas toho, čo revízori kontrolovali cestujúcim lístky, sa jeden z nich, zrejme bez platného cestovného lístka, rozhodol pred nimi utiecť tak, že vybehol z električky. Jeho rozhodnutie však nedopadlo najšťastnejšie. Akonáhle vystúpil a smeroval k zástavke električky, zrazilo ho auto. Čierny pasažier sa však rýchlo pozbieral zo zeme a opäť utekal preč.

Polícia Českej republiky aktuálne prosí o pomoc všetkých svedkov nehody o pomoc s identifikáciou páchateľa, ktorý spôsobil škodu vo výške 15 000 českých korún na aute, ktoré ho zrazilo. Muž z vozidla električky vystúpil na zástavke Semilasso v Brne. Ak ste muža spoznali, alebo máte bližšie informácie, neváhajte kontaktovať českú políciu na čísle 158.

https://www.youtube.com/watch?v=K3t7qRZyjgw&feature=emb_title

Zdroj: policie.cz

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Muža zrazilo auto počas toho, čo utekal pred revízorom”