Postrelený byvol nabral na parohy poľovníka: Z posledných síl mu spôsobil vážne zranenia!

Chris Mcsherry z Austrálie natrafil na obrovského byvola počas poľovačky v Port Bradshaw. Zo svojho luku vystrelil na zviera dva šípy no to nestačilo a zranený byvol z miesta činu utiekol.

V príspevku na sociálnej sieti Mcsherry opisoval, že potom čo zviera ušlo sa vydal po krvavej stope a neskôr našiel byvola v hustých kríkoch. Toto vyše 770-kilové zviera zasiahol ďalšími šípami z luku Mcsherryho kamaráta. Urobili tak preto aby ukončili trápenie tohto zvieraťa. No byvol sa nevzdal bez boja a zaútočil.

Rozzúrený no zranený byvol sa rozbehol smerom k Mcsherrymu a svojimi parohami ho dvakrát nabral. Tento posledný útok zanechal Mcsherrymu 20-centimetrovú tržnú ranu pod zadkom a obrovskú dieru nad pravým kolenom.

Kvôli ťažkým zraneniam bol okamžite prevezený do Darwin hospital, kde ho čakali 2 operácie a možno aj transplantácia kože na určitých miestach.

Chris Mcsherry

Chris Mcsherry updated his profile picture.

 

Optimizmus mu nechýba

Aj napriek týmto zraneniam ostal lovec veľmi optimistický a už rozmýšľa nad tým, kedy sa k loveniu vráti. “Byvolík je mŕtvy a ja stále na žive (v tomto prípade) a dúfam, že už čoskoro budem opäť s mojou rodinou a priateľmi. Ďakujem za všetký povzbudivé správy na mojich príspevkoch,vážim si tú lásku a podporu a budem naďalej žiť pre LOV aj po ďalšie dni,”

napísal napadnutý Mcsherry. A čo sa stalo s byvolom: Nikto nevie no na Mcsherryho Facebooku sa objavila fotografia, kde Mcsherry pózuje s byvolom a inými jeho úlovkami.

Chris Mcsherry

Chris Mcsherry added a new photo.

 

Takéto zranenia mu spôsobil byvol (fotografia nie je vhodná pre slabé povahy):

Zdroj: facebook.com/Chris Mcsherry

zdroj:uniland.com