Tento Čech chce vyzerať ako bábika Bratz. Pozrite sa na jeho pery

Tento mladý muž z Českej republiky chce vyzerať ako známa bábika Bratz. Svoj ideál krásy chce okrem obtiahnutých minišiať, nadpojených vlasov, umelých mihalníc a vypchávok poprsia, dosiahnúť aj prostredníctvom plastických operácií, ktorými si chce vylepšiť takmer všetky časti tela. Svoju premenu začal zväčšovaním pier. Pozrite sa s nami ako to dopadlo!

Řasy KittyDoll se se hodí na každý den pro ty , co mají rády kočičí pohled 🐈 Obědnávej na webu nebo zprávou ✅ #brno #lashes #rasy

No Description

Svoje obrovské pery si nechal zväčšiť na klinike plastickej chirurgie, ktorú si obľúbili mnohé známe osobnosti z Česka a aj Slovenska. O operácii pier na svojom instagramovom profile prezradil: ,,Včera som podstúpil svoju prvú estetickú operáciu v živote, Liplift, na klinike v Bratislave. Doktor mi začal tvoriť pery, ktoré by som v budúcnosti chcel a prvý zákrok zvládol na výbornú. Som nadšený.“ Už po prvej operácii jeho pery vyzerajú naozaj mohutne. Čo poviete?

Řasy AURORA Z umělého chlupu, při dobré péči vydrží až několik týdnů nošení 💕 Koupíš na www.oyeyourspace.com * #brno #lashes #prague #oyeyourspace

No Description

Honza tají, ako chce v skutočnosti nakoniec vyzerať. Mnoho ľudí však tvrdí, že nakoniec skončí ako Rodrigo Alvares – večne nespokojný s tým, ako vyzerá. Honza však potvrdil, že operácia pier, po ktorej mal na perách až 250 stehov, nie je jeho posledným estetickým zákrokom.

Pořádně dlouhý řasy 😍 25mm dlouhé z pravého chlupu🧸 Obednávej ve zprávě nebo na webu 🎀🛒 #brno #lashes #oyeyourspace

No Description

Barbie style👄 do you like ? #bullhornliplift #lipliftsurgery #brno #pink

No Description