Tento maličký dom stojí menej ako 1000 eur. Takto to vyzerá vo vnútri. Montáž bude trvať 3 dni a záruka je 40 rokov!

Mať svoj vlastný dom – vytúžený sen mnohých, ktorý neraz stroskotá na financiách. Preto sú stále populárnejšie originálne a útulné mini domy, ktoré môžu byť umiestnené aj na tom na najmenšom pozemku.

A táto tendencia bola zachytená aj spoločnosťou Arched Cabins, ktorá vyvinula nezvyčajný typ domov, ktoré môže byť vynikajúcou alternatívou k veľkým a drahým budovám.

Oblúkové príbytky sú k dispozícii v 17 rôznych veľkostiach od 7,34 do 75 m2 v 20 odlišných farbách. Čo sa týka interiérovej organizácii, všetko záleží na požiadavkách samotných zákazníkov. Štandardný model 8 na 8 je možné zakúpiť za menej ako 1 000 dolárov.

Domy sú vhodné na bývanie v akýchkoľvek klimatických podmienkach, od tropického tepla až po arktickú zimu. Môžu byť nainštalované aj na platforme automobilu.

Budova môže byť využívaná ako kancelária, prístrešok pre zvieratá, miesto na rekreáciu, poľovnícka chata, študentská rezidencia alebo obyčajná stodola.

Dom môže byť zostavený nielen tímom špecialistov, ale aj samotnými majiteľmi.

Ku každému takémuto domu je pribalený aj zilustrovaný montážny návod.

Náklady na dom nezahŕňa vyliatie základov alebo budovanie plošiny.

Interiérový dizajn je záležitosťou vkusu majiteľa, ale vo vnútri môžete umiestniť všetko, čo potrebujete pre pohodlný pobyt.

Samotná montáž trvá 3 až 15 dní v závislosti od veľkosti domu.

K základom je možné dorobiť aj prístavbu.

 

Dom môže byť dokonca viacpodlažný.

Spoločnosť poskytuje záruku kvality až na 40 rokov!

Páči sa vám tento mini dom? Kúpili by ste ho pre svoju rodinu?

zdroj: http://www.goodshomedesign.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Tento maličký dom stojí menej ako 1000 eur. Takto to vyzerá vo vnútri. Montáž bude trvať 3 dni a záruka je 40 rokov!”