Tento otec postavil len za 3 mesiace útulnú kaviareň na svojom dvore

Väčšina z nás sa počas izolácie stala skutočne šikovnou a kreatívnou osobou. Tento 53-ročný muž z okresu Orange County v Kalifornii zahanbil karanténne projekty všetkých ľudí tým, že postavil súkromnú kaviareň priamo na svojom dvore a vyzerá veľmi útulne ako miesto na kávu !

Dodávateľ na plný úväzok si počas svojho voľného času za niečo viac ako tri mesiace vybudoval svoj vysnívaný kávový servis s názvom La Vida. Namiesto toho, aby vyhodil všetky nepoužité materiály a odpadky zo svojich predchádzajúcich zamestnaní, dal im novú šancu. Vytvoril dokonalú oázu, kde si môže vychutnať šálku kávy s rodinou a priateľmi. Toto je otec, ktorého by chcel mať doma každý milovník kávy !

Táto hrdá dcéra zdieľa tweet o tom, ako jej otec postavil kaviareň na svojom dvore ako poctu ku Dňu otcov

Juliannastrid

Mohol môj otec postavil v priebehu 3 mesiacov sám na záhrade kaviareň? Samozrejme,“ povedala Juliann Astrid vo svojom tweete. V tom čase jej otec vôbec nevedel o jej darčeku ku Dňu otcov, ktorý mal dostať. Správa sa za noc stala na internete vírusovou, čím sa dostala aj na titulky správ na internete. Ed, ktorý je teraz jedným z najslávnejších staviteľov sa o tom dozvedel až vtedy, keď jeho dcéra zarámovala článok z Newsweeku a priniesla mu ho nasledujúci deň. Astrid vo svojom následnom tweete uviedla, že „to ho robí nadšencom pre budovanie.“ K dnešnému dňu má tweet viac ako 302-tisíc lajkov a 37-tisíc zdieľaní .

Takto sa všetko začalo spájať od nuly počas 3 mesiacov.

elsbuilds
Ed venoval svoje večery a víkendy po svojej práci na plný úväzok tomuto vzrušujúcemu projektu.

Juliannastrid

elsbuilds

Juliannastrid
Z ostatných stavebných prác použil zvyšné a upravené materiály.

Juliannastrid

elsbuilds

Kaviareň s rozlohou 36m² má všetko, čo by ste očakávali od kaviarne.

Juliannastrid

Juliannastrid

Útulná kaviareň je vhodným miestom pre rodinu a hostí. Spoločne sa tu môže stretnúť približne 6 osôb. Miesto na sedenie prináša aj stôl pre dve osoby vonku pred kaviarničkou. Ako keby kávovar nestačil, malá kaviareň má drevený pult, posedenie v bare, pečivo, mini chladničku, mikrovlnnú rúru, šachový stolík s dvoma stoličkami, poličku, TV a dosku s menu.

Inými slovami, vyzerá to úplne ako fungujúca kaviareň, ktorá môže privítať klientov každý deň !

Juliannastrid
Nachádza sa tu tabuľa s obľúbenými rodinnými nápojmi členov Edovej rodiny.

Juliannastrid

elsbuilds

Juliannastrid

Toto je exkluzívne prehliadka kaviarne La Vida, ktoré spolu absolvovali toto duo otca a dcéry.

MY DAD BUILT A COFFEE SHOP IN HIS BACKYARD IN 3 MONTHS!

WHATS UP GUYS!!!!! This is the (not so long) awaited backyard coffee shop, La Vida tour! My dad built this little structure in his Orange County backyard wit…

Zdroj: www.boredpanda.com