Tom Hanks sa nezdržal poznámok na ľudí, ktorí nenosia masky

Stále viac významných osobností vyzýva svojich fanúšikov a všetkých ostatných, aby prevzali osobnú zodpovednosť a obmedzili šírenie koronavírusu podľa oficiálnych pokynov. Počas nedávnej tlačovej konferencie, na ktorej propagoval svoj nadchádzajúci film, Greyhound, legendárny herec Tom Hanks povzbudil ľudí, aby sa podieľali na boji proti globálnej pandémii.

„V skutočnosti sú iba tri veci,

ktoré môžeme zajtra urobiť a to – nosiť masku, dodržiavať spoločenské dištancovanie a umývať si ruky,“ uviedol herec. Tiež vyslovil hanbu pri tých ľuďoch, ktorí tieto veci nerobia. Ovplyvnia Hanksove slová mieru infekcie koronavírusu, ktorá sa v posledných týždňoch zvyšuje? Uvidíme.

Odborník na celebrity Mike Sington, si vypočul názor Hanksa a vyjadril sa k jeho vyhláseniu. „Bravo! Dobré pre Toma Hanksa! Jeho prístup k nutnosti nosiť masku na tvár je veľmi priamy, a to potrebujeme. Hanks zdôrazňuje, že nenosenie masky je sebecký čin. Závisia od toho naše životy a živobytie,“ vysvetlil Mike.

 

Na nedávnej tlačovej konferencii Tom Hanks vyjadril hanbu ľuďom, ktorí nenosia masky a neberú vážne sociálne dištancovanie.

„Tieto veci sú také jednoduché, také ľahké, že ak si človek neosvojí praktizovanie týchto troch základných vecí, myslím si, že je to hanba,“ povedal Hanks počas konferencie.

Hanks a jeho manželka Rita Wilsonová chytili koronavírus v marci a odvtedy sa už zotavili. Stále sa však izolujú.

tomhanks

Hollywoodsky Ultimate Insider Mike uviedol, že Hanks je považovaný za celebritnú autoritu pri koronavíruse, pretože bol prvou hviezdou, ktorá všetkým dala vedieť, že bol testovaný na Covid-19 pozitívne. Je tiež jednou z najuznávanejších celebrít v Hollywoode. “Ľudia majú tendenciu počúvať niekoho, komu vždy dôverovali a kto je považovaný za autoritu v určitej veci,“ uviedol expert na celebrity.

Hanks daroval svoju plazmu, pretože obsahuje protilátky, ktoré môžu ľuďom pomôcť v boji proti koronavírusu.

tomhanks

tomhanks
Hanks verí, že nosenie tvárových masiek, umývanie rúk a udržiavanie bezpečnej vzdialenosti od ostatných ľudí sú všetko základné veci, ktoré môže urobiť každý.

V prípade, že ste zabudli, 63-ročný víťaz Oscara Hanks a jeho manželka Rita Wilsonová boli pozitívne testovaní na Covid-19 v marci v Austrálii. Odvtedy sa obaja zotavili a v Los Angeles sa aj naďalej izolujú.

Herec uviedol, že on a jeho manželka mali približne 10 dní „veľmi nepríjemné príznaky“, ktoré však neboli život ohrozujúce. „Boli sme tiež izolovaní, aby sme nenakazili nikoho iného a odvtedy robíme to isté. Izolujeme sa, sociálne sa dištancujeme ako sa to vyžaduje, takže sme v poriadku.“

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Tom Hanks sa nezdržal poznámok na ľudí, ktorí nenosia masky”