V mladom veku sa stala mamou: Máriu Čírovú presviedčali, že si pokazila život a má ísť na potrat

Stať sa matkou v mladom veku nie je vždy snom každej ženy. Mnohé mladé dievčatá sa tak schyľujú k potratu z rôznych dôvodov no nie každá rieši túto situáciu rovnako. Mária Čírová otehotnela vo veku 21 rokov a nevyhla sa nepríjemným a urážlivým narážkam. Je však rada, že sa nedala zmietnuť názorom iných a teraz má doma 11-ročného syna Huga. Neskôr sa stala mamou malej Zoe a na ceste je aj tretí prírastok do rodiny, ktorý už onedlho uzrie svetlo sveta. 

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa MÁRIA K. ČÍROVÁ (@mariacirova), 17 Júl 2020 o 12:42 PDT

 

Okolie to bralo veľmi ťažko

Mária oznámila svoje tehotenstvo len rok po výhre v súťaži Coca Cola Popstar tesne pred svojimi 21. narodeninami. V tom čase sa na ňu vrhla spŕška kritiky no na svoje prvé dieťa sa aj napriek tomu tešila. “Pokazila si si zivot moja”… alebo “na tvojom mieste by som si to dala zobrat a mas pokoj” alebo “dieta v dvadsiatke?-lutujem ta” alebo “Co na to povedia tvoji rodicia a rodina, nie si vydata!??” počúvala mladá Mária z každej strany. Aj keď tlak okolia bol silný Máriu to nezlomilo a na potrat ani nepomyslela.

Je to neuveritelne, ale ja sa na toto svoje tretie tesim rovnako sialene, ako to bolo pri mojom Hugovi pred 11 rokmi! 😍😍😍 Vie ma tu niekto pochopit? :)💙🙏🏻🙈 Ak by si niekto myslel, ze s prichodom dalsieho dietata budete musiet svoju lasku rozdelovat, tak vam ako dvojnasobna mamina mozem povedat, ze to tak nie je….💙 Viem, ze to tak nebude ani s prichodom nasho tretieho vytuzeneho babatka 🙏🏻 LASKA SA NEDELÍ, ALE NÁSOBÍ!!! A to ma na tom zivote skutocne fascinuje 💙💙❤️ #prechadzka #mojichlapci #poklady #pozehnanie #milujemzivot #inspirujmesanavzajom foto @katarinaslesar

No Description

 

Rozhodla sa správne

Spomienky na ťažké časy ju rozcítili počas toho ako počula svojho Huga hrať na klavíri. “Slzy sa mi tlacia do oci a vynaraju sa mi asi aj vdaka tej nadhernej hudbe ktoru hras vsetky spomienky na nase spolocne zaciatky, ked ta nebolo vidno ani pod mikroskopom a my s ockom sme sa na teba tak tesili!”

napísala k videu. Spomína aj na to ako sa utiahla do svojej “bubliny” a materstvo si užívala plnými dúškami. Na svojho syna je patrične hrdá a “dakujem Bohu, zivotu aj celemu vesmiru za odvahu!!! A budem za nu dakovat do konca svojho zivota, lebo len vdaka nej ta mam!!!”.

„Pokazila si si zivot moja“… alebo „na tvojom mieste by som si to dala zobrat a mas pokoj“ alebo „dieta v dvadsiatke?-lutujem ta“ alebo „Co na to povedia tvoji rodicia a rodina, nie si vydata!??“ znelo z niekolkych ust ked si sa mal narodit Hugi. Preco ma to napadne vzdy, ked ta pocujem takto krasne hrat?? 🙏🏻 hm?… slzy sa mi tlacia do oci a vynaraju sa mi asi aj vdaka tej nadhernej hudbe ktoru hras vsetky spomienky na nase spolocne zaciatky, ked ta nebolo vidno ani pod mikroskopom a my s ockom sme sa na teba tak tesili! Uzavreli sme sa do svojej bubliny, v ktorej sme boli len my traja a prezivali sme v sukromi svoje male stastie a obrovsky DAR ktory nam bol dany. Vedela som, ze jedneho dna sa to vsetko otoci a nikto si uz okrem mna nespomenie na to, co bolo, co sa hovorilo a pisalo pred 10 rokmi… taky je zivot… vsetko je len tu a teraz. Priniesol si mi do zivota obrovsku zivotnu lekciu vdaka ktorej som otvorila oci a mohla sa z hlboka nadychnut, aby som prezila v tomto svete plnom tak roznych ludi 🙏🏻🕊 .. a ked teraz na teba pozeram!!! aky si uzasny, moj, jedinecny a dobry chlapec.. som hrda, som taka hrda mama!!! dakujem Bohu, zivotu aj celemu vesmiru za odvahu!!! A budem za nu dakovat do konca svojho zivota, lebo len vdaka nej ta mam!!! Ak bude mat tvoj maly bracek len kusok z teba, nemam sa coho bat……. 💙💙💙💙💙 #lubimta #vitajnamojejceste #inspirujmesanavzajom

No Description

 

Svoju lásku k deťom násobí

V týchto časoch sa Mária teší na príchod ďalšieho dieťaťa, synčeka. Huga tak vychválila na toľko, že ak bude jej ďalšie dieťa presne ako on vyslovila Mária to, že sa nemá čoho báť. V inom príspevku sa rozhovorila o rozdeľovaní lásky medzi svoje deti. Podľa nej to však je úplne inak: “LASKA SA NEDELÍ, ALE NÁSOBÍ!!! A to ma na tom zivote skutocne fascinuje.”. Podľa jej slov sa na nový prírastok do rodiny teší rovnako ako na príchod svojho prvorodeného Huga.

Nech je nasou prioritou prezit krasny, radostny a naplneny zivot!!! 🙏🏻🙏🏻 Mame #1tyzdendostretnutia 🤩🤩🤩 a my sa blizime k vytuzenemu cielu!!! UŽ LEN PREJSŤ CEZ PRECHOD 🙌🏻🙌🏻🙌🏻🙈🤗🤗💙💙 foto @katarinaslesar

No Description

zdroj: Instagram Márie Čírovej