V mladom veku sa stala mamou: Máriu Čírovú presviedčali, že si pokazila život a má ísť na potrat

Stať sa matkou v mladom veku nie je vždy snom každej ženy. Mnohé mladé dievčatá sa tak schyľujú k potratu z rôznych dôvodov no nie každá rieši túto situáciu rovnako. Mária Čírová otehotnela vo veku 21 rokov a nevyhla sa nepríjemným a urážlivým narážkam. Je však rada, že sa nedala zmietnuť názorom iných a teraz má doma 11-ročného syna Huga. Neskôr sa stala mamou malej Zoe a na ceste je aj tretí prírastok do rodiny, ktorý už onedlho uzrie svetlo sveta. 

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa MÁRIA K. ČÍROVÁ (@mariacirova), 17 Júl 2020 o 12:42 PDT

 

Okolie to bralo veľmi ťažko

Mária oznámila svoje tehotenstvo len rok po výhre v súťaži Coca Cola Popstar tesne pred svojimi 21. narodeninami. V tom čase sa na ňu vrhla spŕška kritiky no na svoje prvé dieťa sa aj napriek tomu tešila. “Pokazila si si zivot moja”… alebo “na tvojom mieste by som si to dala zobrat a mas pokoj” alebo “dieta v dvadsiatke?-lutujem ta” alebo “Co na to povedia tvoji rodicia a rodina, nie si vydata!??” počúvala mladá Mária z každej strany. Aj keď tlak okolia bol silný Máriu to nezlomilo a na potrat ani nepomyslela.

 

Rozhodla sa správne

Spomienky na ťažké časy ju rozcítili počas toho ako počula svojho Huga hrať na klavíri. “Slzy sa mi tlacia do oci a vynaraju sa mi asi aj vdaka tej nadhernej hudbe ktoru hras vsetky spomienky na nase spolocne zaciatky, ked ta nebolo vidno ani pod mikroskopom a my s ockom sme sa na teba tak tesili!”

napísala k videu. Spomína aj na to ako sa utiahla do svojej “bubliny” a materstvo si užívala plnými dúškami. Na svojho syna je patrične hrdá a “dakujem Bohu, zivotu aj celemu vesmiru za odvahu!!! A budem za nu dakovat do konca svojho zivota, lebo len vdaka nej ta mam!!!”.

 

Svoju lásku k deťom násobí

V týchto časoch sa Mária teší na príchod ďalšieho dieťaťa, synčeka. Huga tak vychválila na toľko, že ak bude jej ďalšie dieťa presne ako on vyslovila Mária to, že sa nemá čoho báť. V inom príspevku sa rozhovorila o rozdeľovaní lásky medzi svoje deti. Podľa nej to však je úplne inak: “LASKA SA NEDELÍ, ALE NÁSOBÍ!!! A to ma na tom zivote skutocne fascinuje.”. Podľa jej slov sa na nový prírastok do rodiny teší rovnako ako na príchod svojho prvorodeného Huga.

zdroj: Instagram Márie Čírovej

0 replies on “V mladom veku sa stala mamou: Máriu Čírovú presviedčali, že si pokazila život a má ísť na potrat”