Z malých dcér Roberta a Carmen Geissenovcov vyrástli hotové krásky!

Zaspomínajme si na zábery z každodenného života nemeckých milionárov Roberta a Carmen Geissenovcov, na ktoré ste sa mohli dívať niekoľko rokov v televíznej reality šou Geissenovci, ktorá bola donedávna vysielaná v televízii JOJ.

Neoddeliteľnou súčasťou života tejto dvojice boli aj ich vtedy 2 malé dcérky Shania a Davina. Dnes sú z rozkošných malých dievčat takmer dospelé krásky. Nezabudnuteľnou hláškou celej reality šou bola aj hláška „Rooobert!“, ktorú mnoho z nás využíva pri akomkoľvek Robertovi vo svojom okolí aj dnes.

What beautiful picnic😍with my family 😘😘

No Description

❤️❤️❤️ – – – – @robertogeissini

No Description

⭐️ 🌟 💫

No Description

🏁

No Description

Reality šou Geissenovci – ťažký život milionárov, bola na Slovensku veľmi populárna, no možno ste nevedeli, že z celkových sedemnástich sérií bolo na Slovensku odvysielaných len prvých sedem. Reality šou odhalila mnohé pikantnosti, ktoré bežní ľudia o živote miliardárov dovtedy nevedeli. V reality šou sa odohrávali aj scény, z ktorých nebolo jasné, či sú vytvárané len „na oko“ alebo sa tak Carmen a Robert správaju aj vtedy, keď sú sami.

☃️snow days☃️

No Description

H for Helicopter 🚁

No Description

Loving this shirt so much from @ldb_paris Thank you @ldb_paris 🧡

No Description

Zabezpečené do konca života

Dcéry Roberta a Carmen Geissenovcov si s pribúdajúcim vekom viac a viac uvedomujú vplyv a množstvo peňazí, ktoré ich rodičia majú. Aj napriek tomu, že by sa mohlo zdať, že sú so svojim životom spokojné a nič im vo výchove nechýba, množstvo rodičov a odborníkov sa nazdáva, že výchova takýmto bezhraničným štýlom nemusí prospievať osobnosti mladých dám.

Okrem toho sa s nimi deti v ich veku môžu porovnávať a vidieť, že žijú v neporovnateľne iných pomeroch a tak môžu mať pocit, že im čosi chýba. Dnes 15 ročná Shania a 17 ročná Davina si však naplno užívajú privilegovaný život a všetko dokumentujú a zverejňujú na Instagrame.

Mummy’s girls❤️❤️ I love you

No Description

🔒❤️

No Description

Miamiiiiii🇺🇸

No Description

Happy birthday daddy cool ❤️🖤

No Description

Mnoho ľudí tieto dievčatá, na základe zverejňovaných fotografií drahých dovoleniek a luxusného oblečenia, pokladajú za osoby bez štipky skromnosti a zdravého rozumu.

Na ich účtoch na sociálnych sieťach ich sleduje množstvo ľudí, ktorí obdivujú zázemie, v ktorom vyrastajú. Mnoho ľudí im však dáva najavo, že ukazujú len jednu časť z ich života a to konkrétne úžívanie si peňazí, avšak podľa nich ide v živote aj o to, aby sa naučili skromnosti a šetrnosti, ktorá ich neskôr naučí racionálnemu narábaniu s peniazmi.