Zarába 12,5 milióna eur ročne a nosí mobil s prasknutým ochranným sklíčkom. Futbalista vysvetlil dôvod

Peniaze hýbu svetom a väčšina ľudí sa snaží do takéhoto sveta zapadnúť. Drahé oblečenie, drahá elektronika či autá no to nie je všetko na čom v živote záleží. Dôkazom toho je aj futbalista FC Liverpool, senegalačan Sadio Mané (27). Ten ročne zarobí až 12,5 milióna eur no aj napriek tomu nosí iPhone 11 s rozbitým ochranným sklíčkom ako o tom informuje. 

No Title

Ffs get mane a new screen protector lads pic.twitter.com/0WXd1QObud

 

Má úplne iné priority

Tento fakt si všimli jeho fanúšikovia, ktorí na ho internete upozornili aby si ho vymenil. On má však na všetko iný názor a svoj zámer prezradil v interview pre TeleDakar ešte minulého roku. Prečo by som mal chcieť 10 áut Ferrari, 20 diamantových hodiniek a 2 súkromné lietadlá? Pomohlo by to svetu?”

Obhájil svoje priority Mané. Rozhovoril sa aj o svojej minulosti, keď priznal, že často hladoval a pracoval na poli. “Hrával som bosý a nechodil som do školy. Teraz môžem ľuďom pomáhať. Radšej postavím školy a dám chudobným ľuďom jedlo alebo oblečenie” dodal. Telefón, ktorý Mané používa si dokonca nekúpil ani on sám. Bol to dar od jeho spoluhráča Georginia Wijnalduma, za ktorý mu aj prostredníctvom sociálnej siete Instagram poďakoval.

Frustrating game. We started strong, but gave it away. Now refocus and be ready for the last two matches. 🔴 #YNWA

No Description

 

Nezabudol odkiaľ pochádza

Priznal tak, že už niekoľko škôl postavil, rovnako ako aj štadión. Pre ľudí postihnutých extrémnou chudobou poskytuje oblečenie, jedlo a dokonca im prispieva aj finančne. “Každý mesiac dávam všetkým ľuďom z veľmi chudobného regiónu Senegalu 70 eur aby som tým dopomohol ich rodinnému rozpočtu,” pokračuje Mané. V interview povedal aj to, že on sa nepotrebuje vystatovať luxusnými autami, luxusnými domami, výletmi alebo lietadlami. “Radšej dám mojim ľuďom aspoň to málo čo dali oni mne,” dodal. 

Eid mubarak! Qu’Allah ❤️accepte nos prières et pardonne nos pêchés! 🙏☝️Love! God blesseveryone!!

No Description