Žiadne značkové či drahé oblečenie: Kráľovská rodina oblieka svoje deti skromne

Známe celebrity, či už tie slovenské alebo zahraničné, s obľubou obliekajú svoje ratolesti od hlavy po päty do dizajnerských kúskov. No nie každý si potrpí na luxus a tie najnovšie a najdrahšie trendy. Aj keď to môže znieť nereálne, kráľovská rodina si na takéto veci vôbec nepotrvdí. Kate, vojvodkyňa z Cambridge, svoje deti oblieka do cenovo dostupných outfitov a nebojí sa oblečenie starších detí posunúť mladším súrodencom.

 

Na Instagrame sa nedávno objavili milé rodinné fotografie s naordenín princa Williama. Pózuje spoločne s najstarším synom princom Georgom (6), mladšou princeznou Charlotte (5) a najmladším prírastkom princom Louisom (2). Tieto krásne rodinné momentky nezachytil nikto iný ako jeho manželka Kate (38). Ak ste si však mysleli, že ich deti budú “nahodené” do najdrahších kúskov, ktoré si rodina zaručene dovoliť môže, ste na omyle.

The Duke and Duchess of Cambridge are very pleased to share a new picture of The Duke with Prince George, Princess Charlotte and Prince Louis ahead of The Duke’s birthday tomorrow. The picture was taken earlier this month by The Duchess.

No Description

Thank you everyone for your very kind wishes on The Duke of Cambridge’s birthday today! 🎂 🎈

No Description

 

Nádherné detičky sú tak vyobliekané vo veciach, ktoré sa dajú za pár libier kúpiť v rôznych obchodných reťazcoch. Kate tak nemá strach ani z toho, že by jej deti mali nosiť obnosené oblečenie. Dôkazom je aj to, že na svoje tretie narodeniny pózovala so svojim najmladším bračekom Louisom vo svetri po staršom bratovi Georgovi. On ho mal na sebe na fotografii, kde sa na počesť 90. narodenín Alžbety II., kráľovná odfotila so všetkými vnúčatami a pravnúčatami.

‪The Duke and Duchess of Cambridge are very pleased to share two photographs of Princess Charlotte and Prince Louis, taken by The Duchess at Kensington Palace.‬ This image was taken on 2nd May, on Princess Charlotte’s third Birthday.‬ ‪The Duke and Duchess would like to thank members of the public for their kind messages following the birth of Prince Louis, and for Princess Charlotte’s third birthday.‬

No Description

No Title

No Description