12 známych homosexuálov, z ktorých šalejú milióny žien, no nemajú u nich žiadnu šancu

Nie je žiadnym tajomstvom, že dievčatá sa často zamilujú do pekných filmových hercov. Majú celú izbu oblepenú plagátmi s ich fotografiami a nadšene hľadajú na internete akékoľvek novinky týkajpce sa ich obľúbencov. Teraz si predstavte reakciu takejto fanúšičky, keď sa jej zbožňovaný herec prizná, že má rád…mužov.

Dnes vám povieme niečo o mužoch, ktorí si podmanili milióny ženských sŕdc, no prekvapenie nastalo po tom, čo odhalili svoju sexuálnu orientáciu.

Xavier Dolan

Tento mladý muž je zbožňovaný fanúšikmi kina po celom svete. Svojím hlasom nadaboval Rona Weasleyho v kanadskej verzii „Harryho Pottera“. Jeho filmy dostávajú rôzne ocenenia, vrátane Cannes. Xavier však svoju homosexuálnu orientáciu nikdy neskrýval. Navyše, muž pravidelne bojuje s prejavmi homofóbie.

I’m digging this little Louis Vuitton look photographed for the @nytimes back in Toronto for #tiff2018

No Description

Luke Evans

Ten herec sa dostal do povedomia ešte dlho predtým, než začal získavať veľké úlohy. Jeho fanúšikov to v zásade nijako neznepokojovalo. Neskôr sa objavil vo filmoch „Hobbit“ a „Dracula.“ Pred piatimi rokmi vypukol škandál, keď tlač napísala, že Luke má aférku s príťažlivou kráskou. Netrvalo dlho a ukázalo sa, že to všetko bol len trik jeho PR manažéra.

#tbt to spending last summer with these two incredible women in Italy and Montréal while shooting #MurderMystery . Tune into Jack Whitehall show…hold up!! Scratch that!! The @thegrahamnortonshow @grain ort This evening to see the new trailer and me chatting about plenty of other stuff. @jenniferaniston #gemmaarterton @jackwhitehall movie out June 12th!!! On @netflix

No Description

Wentworth Miller

Hviezda seriálu Útek z väzenia takmer v minulosti spáchala samovraždu, keď na vlastnej koži pocítila, ako vyzerá homofóbia v praxi. V roku 2013 verejnosť verejne oznámil svoju náklonnosť k mužskému pohlaviu. Dokonca odmietol ísť na festivalm na ktorom ľudia protestujú proti neznášanlivosti voči homosexuálom v Rusku.

Share it with your friends #wentworthmiller #actor #writer #model #prisonbreak #prisonbreak6 #newseason #2019 #michaelscofield #legendsoftomorrow #captaincold #friends #share #instagram

No Description

Neil Patrick Harris

Aj keď v seriáli „Ako som spoznal vašu matku“ hraje Barneyho Stinsona, muža, ktorý mení ženy ako ponožky, v skutočnosti je už 5 rokov v šťastnom manželstve s hercom Davidom Burtkaom. Muži dokonca využili služby náhradnej matky a nechali si vynosiť a porodiť dve krásne deti.

I partnered with @Jif months ago to help solve snack time struggles. Well, my kids are back in school after the holidays, but still want holiday treats. With delicious flavors to choose from and peanuts as the first ingredient, #JifPowerUps are my win-win snack time secret. Lunchbox Stuffer is the new Stocking Stuffer.

No Description

Zachary Quinto

Slávny Spock z filmu Star Trek 11 (2009) oznámil svoju orientáciu v roku 2011. Jeho partnerom bol model Miles McMillan. V roku 2015 ich časopis Vogue označil za „vplyvný pár, ktorého postavenie je dôležité pre film, módu, umenie a spoločenský život“. Pár sa však začiatkom tohto roka rozišiel.

*ZQ* #zacharyquintofanpage #zacharyquintoedits #startrek #startrekintothedarkness #spock #mrspock #americanhorrorstory #ahs #oliverthredson #droliverthredson #chadwarwick #glenngreenwald #theboysintheband

No Description

Andrew Scott

Herec, ktorý sa stal slávnym pre svoju úlohu v televíznom seriáli „Sherlock“, hovorí, že je potešený, keď ľudia na svojej homosexualite nevidia nič zlé. Muž zároveň tvrdí, že to neznamená, že by bol lepší: „Porovnal by som to so schopnosťou hrať na bendžo – je to proste fakt.“

🖤 . #andrewscott #Sherlock #fleabag #moriarty

No Description

Matt Bomer

Keď Matt získal jednu z cien v roku 2012, poďakoval svojmu manželovi Simonovi Hollsovi a taktiež ich trom adoptovaným deťom. Herec neskôr priznal, že nečakal takú odozvu od svojho priznania.

Thank you @dublinfilmfestival for an unforgettable night celebrating Papi Chulo. #papichulofilm @jeanneyangstyle

No Description

Ben Wishaw

Jeho rola vo filme „Parfum“ nebola obzvlášť morálna, ale obrovské množstvo žien bolo ohromených jeho hereckým výkonom. Pravda, museli byť sklamané, keď sa celý svet dozvedel, že Wishaw je gay a od roku 2012 aj ženatý za hudobného skladateľa Marka Bradshawa.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jürg Zbinden (@5thofbeethoven),

Jim Parsons

Možno to niekoho prekvapí, ale Jim má 46 rokov! Po druhé, v roku 2013 povedal, že už niekoľko rokov žije so svojím partnerom Toddom Spiewakom.

👋 /// #tbbt #thebigbangtheory #jimparsons #kaleycuoco #johnnygalecki #simonhelberg #kunalnayyar #sheldoncooper #penny #leonardhofstadter #howardwolowitz #rajeshkoothrappali #shamy #shenny #wilwheaton #majim #toddspiewak #lgbt #2019 #zacefron

No Description

Kevin Spacey

Spočiatku tvrdil, že ženy nemá príliš v láske, no potom  sa vynorilo niekoľko škandálov o sexuálnom obťažovaní. Kevin týmto spôsobom sklamal svojich fanúšikov rovno dvakrát v jeden rok.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kevin Spacey (@kevinspacey),

Ricky Martin

Dokonca aj na začiatku svojej kariéry, kedy o ňom snívali milióny dievčat na celom svete povedal, že uprednostňuje mužov. Potom to však musel zmeniť, pretože by to kazilo jeho imidž alfa samca, čo by  mohlo mať škodlivý vplyv na jeho kariéru. V spevák v súčasnosti nemá problém kdekoľvek povedať, že je gej a nie je to tak dávno, čo sa rozhodol spolu s partnerom vstúpiť do stavu manželského.

🌾🌾🌾 . #behindthescenes

No Description

Elton John

Jeden z najznámejších britských umelcov v histórii. Spočiatku tvrdil, že je bisexuál, ale potom si uvedomil, že má viac rád mužov. Mnoho rokov žije so svojím manželom Davidom Furnishom. Náhradné matky dvojici pomohli, aby sa stali dvojnásobnými otcami – spoločne vychovávajú dvoch chlapcov…

I’m excited to see #Rocketman 🚀 and today, I’m chatting with @Taron.Egerton who plays me in the movie on my #RocketHour! Listen on @beats1official now: apple.co/eltonlive

No Description

Aký je váš názor na páry rovnakého pohlavia?