“Byť nahá ma baví.”: Nahá Dara Rolins (47) otvorene hovorí o nahote a sexe

Daru Rolins si určite každý pamätá ako roztomilé dievčatko, ktoré duetuje s nebohým majstrom Gottom. No tieto časy sú už dávno preč a Dara sa vo svete hudby ale aj v súkromí ubrala trošku iným smerom. Pikantné fotky či zvodné pohyby vo videoklipoch jej nie sú cudzie a to na sebe nehodlá zmeniť.

Napriek vlne kritiky chce ostať stále sama sebou a nič neskrývať – a to doslova! Nedávno ju Lukáš Kimlička nafotil pre Grade magazín, kde sa objavilo aj zopár šteklivejších záberov. Jednu z nich dokonca uverejnila na svojom Instagrame, kde sa rozpísala aj o nahote či sexe.

She is ready to meet to you ⚡️What You See Is What You Get ⚡️very soon @ GRADE Foto @lukaskimlicka Makeup & Vlasy @margitavisage #summervibes

No Description

 

Vždy spôsobuje rozruch

V úvode sa rozpísala o tom, ako ľudia považujú nahotu za kontroverznú tému no sama si uvedomuje, že nemôže sa každému páčiť všetko. Vie, že fotkami alebo konaním, ktorým vystúpi z radu vytvorí okolo seba rozruch, ktorý koniec koncov k jej práci patrí.  “Ale to, čo chcem povedať a slobodne priznať touto fotkou JE, že byť nahá ma baví,” prehlásila 47-ročná speváčka, ktorej krivky jej závidí nejedna žena. Priznáva aj to, že vkusne prezentovaná nahota je to čo sa jej páči. Na fotke, ktorú pridala je tak zahalená v záclone a lúčoch slnka.

 

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

 

Či sa to niekomu páči alebo nie…

“Sex ma baví viac ako kedy pred tým a výhodou zrelého veku je, že mi nepríde divné o tom hovoriť. A už vôbec necítim jediný limit alebo povinnosť k svojej intimite spôsobený faktom, že som mama. Som ŽENA v prvom rade. A či sa to niekomu páči alebo nie, chcem si to užiť,” dodala veľmi otvorene na záver.

V komentároch sa stretla s veľkým pochopením no našlo sa aj zopár ľudí, ktorí jej za zdieľanie takejto fotky krivdili. Komentujúca ju osočila s tým, že čo si o takejto fotke má pomyslieť Darinkina dcéra Laura. 

@dararolins_vermi for @grade_magazine 🔥

No Description

 

Takto jej teda Dara odpovedala:

“Moja dcerka je vychovavana vo svete bez predsudkov, vedena prirodzenou laskou k sebe, k svojmu telu a bez hrozby ze je na nahote nieco odstrasujuce. Nieco, za co by sa mala hanbiť. Ona, alebo ktorekolvek žieňa, zena, mama. Ide VZDY len o formu, sposob „ako“… Je to zlozite tema a to posledne co mu svedci je ciernobiele videnie.”

 

Je podľa Vás takýto príspevok cez čiaru? Ako to vidíte Vy?

zdroj: DaraRolins Instagram