Dominika Cibulková ukázala syna Jakubka. Bývalá tenistka nebola nikdy tak šťastná ako teraz

Dominika Navara Cibulková, naša najúspešnejšia tenistka, sa tento rok rozhodla svoju tenisovú kariéru zavesiť na klinec, čím sa jej začala nová životná etapa. Práve 14. júna sa stala mamou syna Jakubka. Aktuálne sa počas letných mesiacov nachádzajú v ich letnom dome na Záhorí, v ktorom sa pred pár týždami odohrala krádež záhradného nábytku. Ani to bývalú tenistku neodradilo od užívania si leta plnými dúškami.

O jej spokojnosti s novou úlohou maminy svedčia aj najnovšie fotografie, ktoré zverejnila na sociálnej sieti. Dominika sa okrem skvelej postavy po pôrode pochválila aj fotografiou synčeka v náručí. Tenistka k zverejnenej fotografii napísala, že tento rok radšej zverejní trochu iný typ letnej fotografie v plavkách.

Different kind of bikini picture this year 🥰🥰🥰

No Description

Ako si mohli všimnúť všetci jej fanúšikovia, Dominika si tohtoročné leto užíva v pohodlí domova, v náručí krás Slovenka. Kvôli situácii s koronavírusom a taktiež kvôli pôrodu v letných mesiacoch, sa tenistka spolu s manželom rozhodla necestovať na ich obľúbené exotické dovolenky a radšej si zvolili pohodlie novozrekonštruovaného letného sídla.

The loves of my life 🤍🤍🤍

No Description

Zdroj: tvnoviny.sk