Fotografia kúpania ovečky si ľudia okamžite zamilovali. Táto kaviareň je plná ovečiek

Koncept zvieracích kaviarní nie je cudzí ani na Slovensku. Najčastejšie sa však stretávame s takzvanými mačacími kaviarňami. Ale počuli ste už niekedy o kaviarni s ovečkami?

Thanks Nature Cafe v Kórei otvorilo svoje brány ešte v roku 2011, keď sa trend zvieracích kaviarni ešte len rozbiehal. Roztomilé fotografie ovečiek z kaviarne v Seoule sa stali virálnymi po celom inetrnete!

No Title

No Description

No Title

No Description

 

Na fotkách, ktoré obleteli celý svet je zobrazené ako sa o ovečky starajú. Fotky presnejšie ukazujú ako sa z kučeravej stane mäkkučká a huňatá ovečka – skoro ako plyšová hračka! Thanks Nature Cafe bolo jedno z prvých zvieracích kaviarní, ktoré v Seoule otvorili.

Kaviareň sa skladá z dvoch sekcii – v jednej z nich si môžete vychutnať kávu alebo iný nápoj podľa Vášho výberu či zákusok a v tej druhej stretnete roztomilé ovečky, ktoré si môžete pohladkať.

#허니브래드 #양카페 #땡스네이쳐카페 #thanksnaturecafe #sheepcafe

No Description

목욕중~^^

No Description

 

Majiteľ kaviarne ani len netušil, že sa o nej dozvedelo množstvo ľudí zo zahraničia. Sám spomína, že ich navštívili ľudia z Macedónska, Saudskej Arábie, Nového Zélandu a “dokonca aj z krajín, ktoré dobre nepoznám” nechal sa počuť majiteľ Lee Kwang-ho.

Svoju najväčšiu popularitu zažila kaviareň v roku 2015, keďže momentálne prebiehal rok ovce. V kaviarni majú momentálne dve ovečky, Williama a Bentelyho, o ktorých je dobre postarané. Túto kaviareň dokonca zvolili aj za jednu z deviatich najroztomilejších zvieracích kaviarní na svete. 

새양의 이름은 윌리엄과 벤틀리입니다~^^ 마니마니 사랑해 주세요

No Description

#양카페 #땡스네이쳐카페 #thanksnaturecafe #sheepcafe

No Description

 

Navštívili ste už niekedy zvieraciu kaviareň? Išli by ste sa pozrieť aj na tieto ovečky?

zdroj:bordpanda.com