Je toto vôbec možné? Takto vyzerá Bílá a Krajnová bez retuše

Trend vyretušovaných dokonalých fotografií sa pomaly stáva minulosťou a celebrity na svetlo sveta zverejňujú prirodzené fotografie, ktoré ukazujú ako naozaj vyzerajú. Bez akýchkoľvek úprav vo photoshope či úplne bez filtrov, zverejnili populárne české kamarátky – Lucie Bílá a Simona Krainová fotografiu, ktorá prekvapila mnohých ich fanúšikov.

Obe šarmantné a talentované hviezdy aj napriek tomu, že tentokrát zverejnili fotografiu bez úprav, sa mnohokrát v minulosti priznali k tomu, že úprava fotografií k ich kariére patrí a mnoho z fotografií na ich sociálnych sieťach sú upravené filtrami alebo vyretušované profesionálmi.

Ich fanúšikovia však túto fotografiu nenechali bez komentárov a pod ich spoločnou fotkou sa rozbehla búrlivá debata o tom, ktorá z nich vyzerá lepšie. Mnoho fanúšikov vychválilo Luciu, no nezabudli podotknúť, že mladšia, 47 ročná Simona vyzerá staršie ako 54 ročná Lucie. Myslíme, že obe dámy vyzerajú krásne a vôbec sa nemusia hanbiť za svoje prirodzene krásny vrásky.

Čo poviete na ich spoločnú fotografiu?

Do letošního Charita bazárku, který se u nás v Otvovicích koná 1 a 2.8, jsem pozvala milovanou kamarádku Simonu Krainovou …Vždy jsem vám nabízela jen své poklady, ale tím, že jsme se Simonkou tak trochu rodina, tak je to stále bazárek osobní a s láskou pro vás chystaný …Přijďte za námi a najděte si z našich šatníků něco, co vám udělá radost … Budeme se těšit na naše společné setkání….1. a 2. Srpna na na viděnou na @formanka_otvovice ❤️

No Description

Přípravy na Charitativni bazar vrcholí…Mám pro vás připravený stánek s LBCoffee , se svými charirativnimi šperky, spousty pokladů ze svého šatnîku ale i z toho od Simonky Krainové…Tentokrát jsem přidala i nádherné věci od maďarské návrhářky Marianny Herrhofeer, tak budete mít opravdu z čeho vybírat …celý víkend jsem tu pro vás …Těšim se už zítra od 11.00 …❤️❤️❤️

No Description

 

 

zdroj: luciebila